(6 τεμ.) Γυάλινο ποτήρι κονιάκ, με πόδι - SPECIALS - 37 cl - Διάφανο

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Γυάλινο ποτήρι κονιάκ, με πόδι - SPECIALS - 37 cl - Διάφανο
Περιγραφή
Κομψά ποτήρια κονιάκ από τη σειρά SPECIALS
Αυτό το σετ αποτελείται από έξι ποτήρια κονιάκ υψηλής ποιότητας, κατασκευασμένα από ανθεκτικό γυαλί. Με όγκο 370 ml, έχουν ιδανικές διαστάσεις για να αναδείξουν πλήρως τη γεύση και το άρωμα του κονιάκ. Τα ποτήρια δεν είναι μόνο κομψά σχεδιασμένα, αλλά είναι και κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τον καθαρισμό ιδιαίτερα εύκολο και γρήγορο.
Ιδανικά για κομψή απόλαυση και πολυάριθμες χρήσεις
Τα ποτήρια είναι εξαιρετικά για το σερβίρισμα κονιάκ και άλλων υψηλής ποιότητας αποσταγμάτων, καθιστώντας τα ιδανικά για χρήση σε μπαρ, εστιατόρια ή ιδιωτικές εκδηλώσεις. Χάρη στον συνδυασμό λειτουργικότητας και κομψού σχεδιασμού, μπορούν να συνδυαστούν άριστα με άλλα προϊόντα της σειράς SPECIALS. Έτσι, κάθε στιγμή απόλαυσης γίνεται μια ιδιαίτερη εμπειρία.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 88 mm |
|---|---|
| Βάθος | 88 mm |
| Ύψος | 129 mm |
Λεπτομέρειες
| Ποσότητα | 6s set |
|---|---|
| Σειρά | Specials |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Βάρος | 0,67 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά








