(6 τεμ.) ESPRIT | Γυάλινο ποτήρι νερού - Esprit - 39 cl - Διάφανο

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) ESPRIT | Γυάλινο ποτήρι νερού - Esprit - 39 cl - Διάφανο
Περιγραφή
Πολύπλευρο ποτήρι για καθημερινή χρήση
Το σετ αποτελείται από έξι ποτήρια γενικής χρήσης υψηλής ποιότητας της σειράς ESPRIT, τα οποία προσφέρουν μια καθαρή και κομψή εμφάνιση χάρη στο διάφανο γυαλί τους. Αυτά τα ποτήρια είναι κατάλληλα για πλύσιμο σε πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τον καθαρισμό ιδιαίτερα εύκολο και γρήγορο. Είναι ιδανικά για μια ποικιλία κρύων ποτών και ξεχωρίζουν για την ανθεκτική κατασκευή τους.
Ιδανικά για ποικίλες χρήσεις
Τα ποτήρια είναι ιδανικά για χρήση στη γαστρονομία, σε γραφεία ή σε ιδιωτικά νοικοκυριά, όπου απαιτείται μια κομψή και πρακτική λύση για τα ποτά. Χάρη στον διαχρονικό σχεδιασμό τους, συνδυάζονται αρμονικά με άλλα είδη και ταιριάζουν σε διάφορες διακοσμήσεις τραπεζιού. Είτε για νερό, χυμούς ή αναψυκτικά – αυτά τα ποτήρια προσφέρουν πολυλειτουργική άνεση και ελκυστική παρουσίαση.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 85 mm |
|---|---|
| Βάθος | 85 mm |
| Ύψος | 100 mm |
Λεπτομέρειες
| Ποσότητα | 6s set |
|---|---|
| Σειρά | Esprit |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Βάρος | 0,90 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά








