(6 τεμ.) ESPRIT | Γυάλινο ποτήρι νερού / all‑purpose - Esprit - 33 cl - Διάφανο

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) ESPRIT | Γυάλινο ποτήρι νερού / all‑purpose - Esprit - 33 cl - Διάφανο
Περιγραφή
Πολύπλευρο ποτήρι γενικής χρήσης από τη σειρά ESPRIT
Το σετ αποτελείται από έξι κομψά ποτήρια, τα οποία ξεχωρίζουν για το υψηλής ποιότητας υλικό γυαλιού τους. Αυτά τα ποτήρια έχουν σχεδιαστεί ειδικά για κρύα ποτά και εντυπωσιάζουν με το διαφανές τους σχέδιο, που ταιριάζει σε κάθε διακόσμηση τραπεζιού. Χάρη στο πρακτικό τους σχήμα, είναι ιδανικά για καθημερινή χρήση και συνδυάζονται εύκολα με άλλα προϊόντα της σειράς ESPRIT.
Ιδανικά για επαγγελματική χρήση και καθημερινότητα
Τα ποτήρια είναι κατάλληλα για πλύσιμο σε πλυντήριο πιάτων, προσφέροντας εύκολο και γρήγορο καθάρισμα. Είναι εξαιρετικά κατάλληλα για τη γαστρονομία, κουζίνες γραφείων ή τον τομέα τροφοδοσίας, όπου απαιτούνται ανθεκτικότητα και λειτουργικότητα. Με μέγιστη χωρητικότητα 330 ml, είναι ευέλικτα στη χρήση και προσφέρουν άνεση στην εξυπηρέτηση διαφόρων πελατών.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 85 mm |
|---|---|
| Βάθος | 85 mm |
| Ύψος | 99 mm |
Λεπτομέρειες
| Ποσότητα | 6s set |
|---|---|
| Σειρά | Esprit |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Βάρος | 1,66 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά








