(6 τεμ.) Επαγγελματικό Τηγάνι - αλουμινίου - αντικολλητικό - πάχος 3,5 mm - Ø 20/24/28/32/36/40 cm - κατάλληλο για όλες τις εστίες
SKU 200#SET

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
RRP 319,99 €
Δωρεάν παράδοση**
Ποιότητα:
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 210,62 €
(6 τεμ.) Επαγγελματικό Τηγάνι - αλουμινίου - αντικολλητικό - πάχος 3,5 mm - Ø 20/24/28/32/36/40 cm - κατάλληλο για όλες τις εστίες
Αξιολογήστε τώρα
SKU 200#SET
RRP 319,99 €
Δωρεάν παράδοση**
Ποιότητα:
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 210,62 €
Αξεσουάρ (4)
Περιγραφή
Πολυλειτουργικό σετ τηγανιών από αλουμίνιο
Αυτό το σετ 6 τεμαχίων τηγανιών είναι κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας αλουμίνιο, που εξασφαλίζει βέλτιστη κατανομή θερμότητας. Τα τηγάνια διαθέτουν ανθεκτική αντικολλητική επίστρωση, η οποία αποτρέπει το κόλλημα των τροφίμων και διευκολύνει τον καθαρισμό. Με διάφορα μεγέθη από 20 εκ. έως 40 εκ. διάμετρο, το σετ είναι ιδανικό για ποικίλες μαγειρικές εργασίες στην κουζίνα. Τα τηγάνια έχουν εργονομικά σχεδιασμένες λαβές που εγγυώνται σταθερό κράτημα και άνετο χειρισμό.Ιδανικό για όλους τους τύπους εστιών και πολυάριθμες χρήσεις
Το σετ είναι κατάλληλο για όλους τους κοινούς τύπους εστιών, συμπεριλαμβανομένων ηλεκτρικών, υγραερίου, γυαλοκεραμικών και επαγωγικών, προσφέροντας ευέλικτη χρήση. Είναι εξαιρετικό για το τηγάνισμα, το σοτάρισμα και το αχνιστό μαγείρεμα διαφόρων τροφίμων – από λαχανικά και κρέας έως εκλεκτές σάλτσες. Τα τηγάνια είναι ιδανικά για καθημερινή χρήση σε οικιακές κουζίνες καθώς και σε επαγγελματικούς χώρους όπου απαιτούνται αξιοπιστία και αποδοτικότητα. Χάρη στην ανθεκτική κατασκευή τους, είναι μακράς διάρκειας και υποστηρίζουν υγιεινό, χαμηλών λιπαρών μαγείρεμα.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Διάμετρος | 320 mm |
|---|---|
| Εσωτερική διάμετρος | 200 mm |
Details
| Πάχος | 3,5 mm |
|---|---|
| Περιλαμβάνεται καπάκι | Όχι |
| Υλικό προϊόντος | Αλουμίνιο |
| Κατάλληλο για | Ηλεκτρικό, Αέριο, Γυαλί-κεραμικό, Επαγωγή |
| Επίστρωση | Τεφλόν |
| Με αντικολλητική επίστρωση | Ναι |
| Τύπος λαβής | Λαβή λαβής |
| Προσάρτηση λαβής | Πριονωτό |
| Αριθμός λαβών | 1 |
Lieferung
| Ορισμός ποσότητας | 6 Stk. |
|---|---|
| Αποστολή Δεμάτων | Nein |
| Μεικτό Βάρος | 5 kg |
| Καθαρό Βάρος | 1 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 319,99 €*













