(6 τεμ.) Duralex | Γυάλινο ποτήρι long drink - PICARDIE - 31 cl - Διάφανο

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Duralex | Γυάλινο ποτήρι long drink - PICARDIE - 31 cl - Διάφανο
Περιγραφή
Ανθεκτικό και πολυχρηστικό ποτήρι για καθημερινή χρήση
Το ποτήρι Duralex Allzweck από τη σειρά PICARDIE ξεχωρίζει με τον κομψό, διαφανή σχεδιασμό του, που ταιριάζει άψογα σε κάθε διακόσμηση τραπεζιού. Κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας, ανθεκτικό σε κρούσεις γυαλί, είναι ιδιαίτερα ανθεκτικό και μακράς διάρκειας. Τα ποτήρια είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση, καθιστώντας τα ιδανικά για χρήση στη γαστρονομία ή στο γραφείο.
Ιδανικό για κρύα ποτά και επαγγελματική χρήση
Αυτό το ποτήρι είναι κατάλληλο για μια ποικιλία κρύων ποτών και ξεχωρίζει για την αντοχή του στο πλυντήριο πιάτων, διευκολύνοντας τον καθαρισμό και εξοικονομώντας χρόνο. Χάρη στην ανθεκτική κατασκευή του, είναι ιδανικό για καθημερινή χρήση σε εστιατόρια, καντίνες ή καφέ. Ο συνδυασμός λειτουργικότητας και κομψού σχεδιασμού το καθιστά απαραίτητο συνοδό για επαγγελματική χρήση.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 90 mm |
|---|---|
| Βάθος | 90 mm |
| Ύψος | 94 mm |
Λεπτομέρειες
| Ποσότητα | 6s set |
|---|---|
| Σειρά | Picardie |
| Στοίβαγμα | Ναι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Ναι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Ναι |
| Αντοχή στη Θερμότητα | έως και 120 °C |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Βάρος | 1,50 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά












