(6 τεμ.) Duralex | Γυάλινο ποτήρι long drink - PICARDIE - 22 cl - Διάφανο

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Duralex | Γυάλινο ποτήρι long drink - PICARDIE - 22 cl - Διάφανο
Περιγραφή
Ανθεκτικό και πολυλειτουργικό ποτήρι για καθημερινή χρήση
Το ποτήρι γενικής χρήσης της σειράς PICARDIE ξεχωρίζει για το ανθεκτικό και ανθεκτικό σε κρούσεις γυαλί, που εγγυάται μεγάλη διάρκεια ζωής. Με χωρητικότητα 200ml, είναι ιδανικό για μια ποικιλία κρύων ποτών. Χάρη στην διαφανή εμφάνισή του, ενσωματώνεται κομψά σε κάθε διακόσμηση τραπεζιού. Επιπλέον, το ποτήρι είναι στοιβαζόμενο, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση και διευκολύνοντας τη ροή εργασίας στη γαστρονομία ή στο γραφείο.
Ιδανικό για επαγγελματική χρήση και πολυάριθμες εφαρμογές
Αυτό το ποτήρι είναι κατάλληλο για πλυντήριο πιάτων και συνεπώς βέλτιστο για εντατική χρήση σε εστιατόρια, καντίνες ή κουζίνες γραφείου. Είναι εξαιρετικό για νερό, χυμούς ή άλλα κρύα ποτά και, λόγω του σχήματός του, είναι επίσης ιδανικό για σνακ ή μικρά συνοδευτικά. Ο συνδυασμός λειτουργικότητας και ελκυστικού σχεδιασμού το καθιστά αναντικατάστατο συνοδό σε κάθε επαγγελματικό περιβάλλον όπου απαιτούνται ποιότητα και πρακτικότητα.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 81 mm |
|---|---|
| Βάθος | 81 mm |
| Ύψος | 84 mm |
Λεπτομέρειες
| Ποσότητα | 6s set |
|---|---|
| Σειρά | Picardie |
| Στοίβαγμα | Ναι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Ναι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Ναι |
| Αντοχή στη Θερμότητα | έως και 120 °C |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Βάρος | 1 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά












