(6 τεμ.) Διπλό μπολ μελαμίνης - ZEN - 140x90 mm - μαύρο
Ύψος: 25mm
SKU 83949#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 52,35 €
(6 τεμ.) Διπλό μπολ μελαμίνης - ZEN - 140x90 mm - μαύρο
Αξιολογήστε τώρα
SKU 83949#6
Ύψος: 25mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 52,35 €
Αξεσουάρ (10)
Περιγραφή
Πολύμορφο διπλό μπολ από μελαμίνη
Αυτό το διπλό μπολ από τη σειρά ZEN εντυπωσιάζει με το ανθεκτικό υλικό του από μελαμίνη, που εξασφαλίζει μεγάλη ανθεκτικότητα και διάρκεια ζωής. Με διαστάσεις 140x90 mm, είναι συμπαγές και πρακτικά σχεδιασμένο. Τα μπολ είναι στοίβασιμα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση. Επιπλέον, το μπολ είναι κατάλληλο για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τον καθαρισμό ιδιαίτερα εύκολο και γρήγορο.Ιδανικό για ποικίλες χρήσεις
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για χρήση στη γαστρονομία ή στο catering, όπου απαιτείται ελκυστική και λειτουργική παρουσίαση φαγητού. Είναι εξαιρετικά για ορεκτικά, σνακ ή συνοδευτικά και προσφέρουν, μέσω της διπλής τους μορφής, μια κομψή δυνατότητα να σερβίρονται ξεχωριστά διάφορα στοιχεία. Με τον διαχρονικό μαύρο σχεδιασμό, το μπολ ταιριάζει σε διάφορα τραπεζοκαλύμματα και εξασφαλίζει μια κομψή παρουσίαση.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 140 mm |
|---|---|
| Βάθος | 90 mm |
| Ύψος | 25 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,10 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,12 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 60,99 €*




