(6 τεμ.) COOL - Κούπα - 350 ml - μαύρο - με στοιβαζόμενο
Ανοξείδωτο ατσάλι 18/8
SKU 93372#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 82,10 €
(6 τεμ.) COOL - Κούπα - 350 ml - μαύρο - με στοιβαζόμενο
Αξιολογήστε τώρα
SKU 93372#6
Ανοξείδωτο ατσάλι 18/8
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 82,10 €
Αξεσουάρ (3)
Περιγραφή
Κομψά και πρακτικά ποτήρια για καθημερινή χρήση
Αυτά τα ποτήρια από υψηλής ποιότητας γυαλί εντυπωσιάζουν με τον μοντέρνο σχεδιασμό τους σε κομψό μαύρο χρώμα. Το σετ αποτελείται από 6 τεμάχια, τα οποία χάρη στο στοιβαζόμενο σχήμα τους μπορούν να αποθηκευτούν εξοικονομώντας χώρο. Τα ποτήρια είναι ανθεκτικά στο νερό, εξασφαλίζοντας εύκολο καθάρισμα και μακροχρόνια χρήση. Επιπλέον, είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, αυξάνοντας σημαντικά την άνεση στην καθημερινότητα.Πολλαπλές χρήσεις για τη γαστρονομία και το νοικοκυριό
Τα ποτήρια είναι ιδανικά για χρήση σε καφέ, εστιατόρια ή γραφεία, όπου απαιτείται ένα στιλάτο αλλά και ανθεκτικό ποτήρι για ποτά. Επίσης, είναι ιδανικά για οικιακή χρήση, για να σερβίρετε ποτά με ελκυστικό τρόπο. Μέσω του συνδυασμού ελκυστικού σχεδιασμού και πρακτικών χαρακτηριστικών, είναι πολυχρηστικά και καλύπτουν υψηλές απαιτήσεις σε ποιότητα και λειτουργικότητα.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 75 mm |
|---|---|
| Βάθος | 75 mm |
| Ύψος | 100 mm |
Details
| Σειρά | COOL |
|---|---|
| Ορισμός ποσότητας | 6 Stk. |
| Μέγιστη ποσότητα πλήρωσης | 350 ml |
| Στιβαζόμενο | Ναι |
Beschaffenheit
| Υλικό προϊόντος | Γυαλί |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατάλληλο για | Πλυντήριο πιάτων |
| Χαρακτηριστικά | Αδιάβροχο |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 0,10 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,10 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 108,99 €*




