(6 τεμ.) COOL - Κούπα - 350 ml - χαλκός - με στοιβαζόμενη

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) COOL - Κούπα - 350 ml - χαλκός - με στοιβαζόμενη
Περιγραφή
Κομψά ποτήρια από υψηλής ποιότητας γυαλί
Αυτά τα ποτήρια της σειράς COOL ξεχωρίζουν για το κομψό τους σχέδιο σε χαλκό, που προσδίδει σε κάθε τραπέζι μια σύγχρονη νότα. Κατασκευασμένα από ανθεκτικό γυαλί, δεν είναι μόνο οπτικά ελκυστικά αλλά και αδιάβροχα, εξασφαλίζοντας μεγάλη διάρκεια χρήσης. Τα ποτήρια είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας την εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση, καθιστώντας τα ιδανικά για καθημερινή χρήση.
Πρακτικές και πολυλειτουργικές χρήσεις
Χάρη στην καταλληλότητά τους για πλυντήριο πιάτων, τα ποτήρια καθαρίζονται ιδιαίτερα εύκολα, καθιστώντας τα τέλεια για χρήση στη γαστρονομία ή στο γραφείο. Είναι ιδανικά για το σέρβις κρύων και ζεστών ποτών με στυλ και εντυπωσιάζουν με τη λειτουργικότητα και το σχεδιασμό τους. Ο συνδυασμός ανθεκτικού υλικού και πρακτικού χειρισμού καθιστά αυτά τα ποτήρια αναντικατάστατους συνοδούς σε πολλούς τομείς.
Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 75 mm |
|---|---|
| Βάθος | 75 mm |
| Ύψος | 100 mm |
Details
| Σειρά | COOL |
|---|---|
| Ορισμός ποσότητας | 6 Stk. |
| Μέγιστη ποσότητα πλήρωσης | 350 ml |
| Στιβαζόμενο | Ναι |
Beschaffenheit
| Υλικό προϊόντος | Γυαλί |
|---|---|
| Χρώμα | Χάλκινο |
| Κατάλληλο για | Πλυντήριο πιάτων |
| Χαρακτηριστικά | Αδιάβροχο |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 0,10 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,10 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά




