(540 τεμ.) Πιρούνι πολλαπλών χρήσεων - 180 mm - χωρίς BPA, κατάλληλο για πλυντήριο πιάτων, ανακυκλώσιμο, επαναχρησιμοποιούμενο - φυσικό

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(540 τεμ.) Πιρούνι πολλαπλών χρήσεων - 180 mm - χωρίς BPA, κατάλληλο για πλυντήριο πιάτων, ανακυκλώσιμο, επαναχρησιμοποιούμενο - φυσικό
Περιγραφή
Βιώσιμος επαναχρησιμοποιούμενος πιρούνι από βιοσύνθετο υλικό
Αυτό το επαναχρησιμοποιούμενο πιρούνι μήκους 180 mm εντυπωσιάζει με το υψηλής ποιότητας υλικό από βιοσύνθετο, το οποίο είναι όχι μόνο ανθεκτικό αλλά και φιλικό προς το περιβάλλον. Το πιρούνι είναι επαναχρησιμοποιήσιμο και ανακυκλώσιμο, καθιστώντας το μια βιώσιμη εναλλακτική λύση στα προϊόντα μιας χρήσης. Επιπλέον, είναι χωρίς BPA και πιστοποιημένο FSC, εξασφαλίζοντας την υγειονομική ασφάλεια και υπεύθυνη διαχείριση δασών. Το προϊόν κατασκευάζεται στην Ευρώπη και φέρει την ένδειξη Made in Europe. Για εύκολο καθαρισμό, το πιρούνι είναι κατάλληλο για πλυντήριο πιάτων, διευκολύνοντας τη χρήση του στην καθημερινότητα.
Πολυλειτουργική χρήση για ζεστά και κρύα φαγητά
Το πιρούνι είναι ιδανικό για χρήση με ζεστά και κρύα πιάτα και συνεπώς ευέλικτο στη γαστρονομία, στο catering ή σε εκδηλώσεις. Χάρη στην ανθεκτική κατασκευή του, είναι τέλειο για την ασφαλή και άνετη κατανάλωση διαφόρων πιάτων. Είτε στο γραφείο, σε εκδηλώσεις είτε σε υπαίθριους χώρους – αυτό το επαναχρησιμοποιούμενο πιρούνι προσφέρει μια βιώσιμη και πρακτική λύση για τις καθημερινές ανάγκες.
Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 180 mm |
|---|---|
| Βάθος | 26 mm |
| Ύψος | 10 mm |
Details
| Ορισμός ποσότητας | 540 Stk. |
|---|---|
| Χρώμα | Ξύλο (φυσικό) |
| Ιδανικό για | Κυλικεία, Catering, Εστιατόρια, To-Go |
| Κατάλληλο για | Κρύα πιάτα, Ζεστά πιάτα |
Beschaffenheit
| Υλικό προϊόντος | Bio-Compound |
|---|---|
| Κατάλληλο για | Πλυντήριο πιάτων |
| Χαρακτηριστικά | Χωρίς BPA, Πιστοποίηση FSC, Made in Europe, Ανακυκλώσιμα, Επαναχρησιμοποιήσιμο |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 3,60 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,01 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά





