(540 τεμ.) Μαχαίρι πολλαπλών χρήσεων - 180 mm - Bio-Compound, χωρίς BPA, κατάλληλο για πλυντήριο πιάτων, επαναχρησιμοποιούμενο, ανακυκλώσιμο - φυσικό
Βιο-σύνθεση
SKU MWMGBN

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
RRP 101,99 €
Δωρεάν παράδοση**
Ποιότητα:
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 98,76 €
(540 τεμ.) Μαχαίρι πολλαπλών χρήσεων - 180 mm - Bio-Compound, χωρίς BPA, κατάλληλο για πλυντήριο πιάτων, επαναχρησιμοποιούμενο, ανακυκλώσιμο - φυσικό
Αξιολογήστε τώρα
SKU MWMGBN
Βιο-σύνθεση
RRP 101,99 €
Δωρεάν παράδοση**
Ποιότητα:
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 98,76 €
Αξεσουάρ (7)
Περιγραφή
Βιώσιμα και υψηλής ποιότητας μαχαίρια επαναχρησιμοποίησης
Αυτά τα μαχαίρια επαναχρησιμοποίησης είναι κατασκευασμένα από βιο-σύνθετο υλικό, ένα φιλικό προς το περιβάλλον υλικό που είναι τόσο ανθεκτικό όσο και μακράς διάρκειας. Δεν περιέχουν BPA, εξασφαλίζοντας ασφαλή χρήση με τρόφιμα. Τα μαχαίρια είναι πιστοποιημένα FSC και παράγονται στην Ευρώπη, γεγονός που υποδηλώνει βιώσιμη και υπεύθυνη παραγωγή. Επιπλέον, είναι επαναχρησιμοποιήσιμα και ανακυκλώσιμα, προσφέροντας μια οικολογική εναλλακτική λύση στα μαχαιροπίρουνα μιας χρήσης. Το μήκος των 180 mm τα καθιστά εργονομικά και πολυχρηστικά.Πολυλειτουργική χρήση για κρύα και ζεστά πιάτα
Αυτά τα μαχαίρια είναι ιδανικά για χρήση με κρύα και ζεστά πιάτα, καθιστώντας τα ιδιαίτερα ευέλικτα. Είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, διευκολύνοντας τον καθαρισμό και βελτιστοποιώντας τη ροή εργασίας στη γαστρονομία ή στην κοινή εστίαση. Είτε σε catering, εκδηλώσεις ή καντίνα – αυτά τα μαχαίρια επαναχρησιμοποίησης προσφέρουν μια βιώσιμη και πρακτική λύση για την καθημερινή χρήση.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 180 mm |
|---|---|
| Βάθος | 18 mm |
| Ύψος | 4 mm |
Details
| Ορισμός ποσότητας | 540 Stk. |
|---|---|
| Χρώμα | Ξύλο (φυσικό) |
| Ιδανικό για | Κυλικεία, Catering, Εστιατόρια, To-Go |
| Κατάλληλο για | Κρύα πιάτα, Ζεστά πιάτα |
Beschaffenheit
| Υλικό προϊόντος | Bio-Compound |
|---|---|
| Κατάλληλο για | Πλυντήριο πιάτων |
| Χαρακτηριστικά | Χωρίς BPA, Πιστοποίηση FSC, Made in Europe, Ανακυκλώσιμα, Επαναχρησιμοποιήσιμο |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 3 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,01 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 101,99 €*





