(540 τεμ.) Κουτάλι πολλαπλών χρήσεων - 180 mm - ορθογώνιο - Bio-Compound, χωρίς BPA, ανακυκλώσιμο, κατάλληλο για πλυντήριο πιάτων, επαναχρησιμοποιούμενο, FSC πιστοποίηση, Made in Europe - φυσικό

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(540 τεμ.) Κουτάλι πολλαπλών χρήσεων - 180 mm - ορθογώνιο - Bio-Compound, χωρίς BPA, ανακυκλώσιμο, κατάλληλο για πλυντήριο πιάτων, επαναχρησιμοποιούμενο, FSC πιστοποίηση, Made in Europe - φυσικό
Περιγραφή
Βιώσιμα και πολυχρηστικά κουτάλια πολλαπλών χρήσεων από βιο-σύνθετο υλικό
Αυτά τα κουτάλια πολλαπλών χρήσεων με φυσική εμφάνιση μήκους 180 mm είναι ιδανικά για πολυδιάστατη χρήση στη γαστρονομία και την τροφοδοσία. Κατασκευασμένα από βιο-σύνθετο υλικό, προσφέρουν μια φιλική προς το περιβάλλον εναλλακτική λύση στα συμβατικά πλαστικά μιας χρήσης. Τα κουτάλια είναι χωρίς BPA και πιστοποιημένα FSC, γεγονός που εγγυάται βιώσιμη και ασφαλή χρήση για την υγεία. Επιπλέον, είναι επαναχρησιμοποιήσιμα και ανακυκλώσιμα, μειώνοντας σημαντικά το οικολογικό αποτύπωμα. Η παραγωγή στην Ευρώπη διασφαλίζει υψηλά πρότυπα ποιότητας και σύντομες διαδρομές μεταφοράς.
Ιδανικά για ζεστά και κρύα πιάτα – πρακτικά και ανθεκτικά
Αυτά τα κουτάλια είναι άριστα για χρήση με ζεστά και κρύα φαγητά και ξεχωρίζουν για την ανθεκτικότητα και τη μακροζωία τους. Μπορούν εύκολα να καθαριστούν σε πλυντήριο πιάτων, διευκολύνοντας το έργο στη γαστρονομία. Είτε σε εκδηλώσεις με μπουφέ, εταιρικές γιορτές ή υπηρεσίες catering – αυτά τα κουτάλια πολλαπλών χρήσεων συνδυάζουν τη βιωσιμότητα με τη λειτουργικότητα και αποτελούν εξαιρετική επιλογή για όσους δίνουν προτεραιότητα στην ποιότητα και την περιβαλλοντική φιλικότητα.
Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 180 mm |
|---|---|
| Βάθος | 38 mm |
| Ύψος | 16 mm |
Details
| Ορισμός ποσότητας | 540 Stk. |
|---|---|
| Χρώμα | Ξύλο (φυσικό) |
| Ιδανικό για | Κυλικεία, Catering, Εστιατόρια, To-Go |
| Κατάλληλο για | Κρύα πιάτα, Ζεστά πιάτα |
Beschaffenheit
| Υλικό προϊόντος | Bio-Compound |
|---|---|
| Κατάλληλο για | Πλυντήριο πιάτων |
| Χαρακτηριστικά | Χωρίς BPA, Πιστοποίηση FSC, Made in Europe, Ανακυκλώσιμα, Επαναχρησιμοποιήσιμο |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 4,10 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,01 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά





