(500 τεμ.) Καπάκι επαναχρησιμοποιούμενο - διάφανο - κατάλληλο για ποτήρι καφέ to go 300 ml Ø 90 mm

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(500 τεμ.) Καπάκι επαναχρησιμοποιούμενο - διάφανο - κατάλληλο για ποτήρι καφέ to go 300 ml Ø 90 mm
Περιγραφή
Περιγραφή προϊόντος
Αυτό το διπλοτοιχωματικό χάρτινο ποτήρι Coffee to go με όγκο 300ml είναι ιδανικό για την κινητή απόλαυση ζεστών και κρύων ποτών. Η εσωτερική επένδυση PLA εξασφαλίζει αξιόπιστη αδιαβροχοποίηση, ενώ το βιοδιασπώμενο υλικό σύμφωνα με το EN 13432 προσφέρει μια φιλική προς το περιβάλλον εναλλακτική στα παραδοσιακά ποτήρια. Το χρησιμοποιούμενο υλικό κυτταρίνης είναι πιστοποιημένο από το FSC, εξασφαλίζοντας βιώσιμη διαχείριση δασών. Χάρη στο διπλό τοίχωμα, η θερμοκρασία του ροφήματος διατηρείται για μεγαλύτερο χρονικό διάστημα, ενώ παράλληλα προστατεύει τα χέρια από τη θερμότητα.
Πεδίο εφαρμογής και πλεονεκτήματα
Το ποτήρι είναι ιδανικό για καφέ, καντίνες και εκδηλώσεις όπου προσφέρονται ποτά για πακέτο. Χάρη στο στοιβαζόμενο σχήμα του, αποθηκεύεται εξοικονομώντας χώρο και μεταφέρεται εύκολα. Είτε για ζεστό καφέ, τσάι είτε για δροσιστικά κρύα ποτά – αυτό το ποτήρι προσφέρει μια πρακτική και οικολογική λύση για γρήγορη απόλαυση εν κινήσει.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 90 mm |
|---|---|
| Βάθος | 90 mm |
| Ύψος | 111 mm |
Λεπτομέρειες
| Ορισμός ποσότητας | 500 |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα | 300 ml |
Χαρακτηριστικά
| Υλικό προϊόντος | Κυτταρίνη |
|---|---|
| Ιδιότητες | Βιοδιασπώμενα, Πιστοποίηση FSC, Στοιβαζόμενο |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 8,60 kg |
| Καθαρό βάρος | 8 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά










