(500 τεμ.) Καπάκι επαναχρησιμοποιούμενο - διάφανο - κατάλληλο για ποτήρι καφέ to go 200 ml Ø 80 mm

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(500 τεμ.) Καπάκι επαναχρησιμοποιούμενο - διάφανο - κατάλληλο για ποτήρι καφέ to go 200 ml Ø 80 mm
Περιγραφή
Υψηλής ποιότητας διπλοτοιχωτό χάρτινο ποτήρι Coffee to go
Αυτό το διπλοτοιχωτό χάρτινο ποτήρι Coffee to go με χωρητικότητα 200 ml εντυπωσιάζει με την στιβαρή κατασκευή του και το ελκυστικό καφέ σχέδιο με λευκή εσωτερική επένδυση. Η εσωτερική επένδυση PLA εξασφαλίζει αξιόπιστη στεγανοποίηση υγρών και αυξάνει την άνεση κατά την κατανάλωση. Κατασκευασμένο από υλικό βασισμένο σε κυτταρίνη, το ποτήρι δεν είναι μόνο ανθεκτικό αλλά και βιοδιασπώμενο σύμφωνα με το πρότυπο EN 13432, καθιστώντας το μια βιώσιμη επιλογή για περιβαλλοντικά συνειδητοποιημένη χρήση.
Ιδανικό για πολυποίκιλη χρήση
Τα ποτήρια είναι ιδανικά για ζεστά και κρύα ροφήματα και προσφέρουν μέσω της διπλοτοιχωτής κατασκευής τους αξιόπιστη προστασία από τη θερμότητα, καθιστώντας την κατανάλωση εν κινήσει άνετη. Είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας αποθήκευση που εξοικονομεί χώρο και εύκολη διαχείριση. Ιδιαίτερα σε καφετέριες, καταστήματα γρήγορου φαγητού ή σε εκδηλώσεις, αυτά τα ποτήρια αποτελούν μια πρακτική λύση που ταυτόχρονα ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις για βιωσιμότητα και λειτουργικότητα.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 80 mm |
|---|---|
| Βάθος | 80 mm |
| Ύψος | 90 mm |
Λεπτομέρειες
| Ορισμός ποσότητας | 500 |
|---|---|
| Χρώμα | Καφέ / Λευκό |
| Χωρητικότητα | 200 ml |
Χαρακτηριστικά
| Υλικό προϊόντος | Κυτταρίνη |
|---|---|
| Ιδιότητες | Βιοδιασπώμενα, Πιστοποίηση FSC, Στοιβαζόμενο |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 6,90 kg |
| Καθαρό βάρος | 6,30 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά












