(500 τεμ.) Καπάκι επαναχρησιμοποιούμενο - διάφανο - κατάλληλο για ποτήρι 200 ml

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(500 τεμ.) Καπάκι επαναχρησιμοποιούμενο - διάφανο - κατάλληλο για ποτήρι 200 ml
Περιγραφή
Ποιοτικά χάρτινα ποτήρια Coffee to go για επαγγελματική χρήση
Αυτά τα τριπλοστρωματικά χάρτινα ποτήρια με τεχνολογία θερμομόνωσης ραβδώσεων προσφέρουν βέλτιστη προστασία από τη θερμότητα και εξασφαλίζουν άνετο κράτημα χωρίς να καίγεται το χέρι. Η εσωτερική επίστρωση PLA εγγυάται ασφαλή χρήση τόσο για ζεστά όσο και για κρύα ροφήματα. Το υλικό από χαρτόνι βασισμένο σε κυτταρίνη καθιστά τα ποτήρια ιδιαίτερα σταθερά και ανθεκτικά. Επιπλέον, είναι βιοδιασπώμενα σύμφωνα με το EN 13432 και φέρουν το πιστοποιητικό FSC, που διασφαλίζει βιώσιμη δασοκομία.
Ιδανικά για τη γαστρονομία, εκδηλώσεις και προσφορές για το δρόμο
Αυτά τα ποτήρια είναι ιδανικά για χρήση σε καφέ, φούρνους και εκδηλώσεις όπου προσφέρονται ροφήματα για το δρόμο. Η στοιβαζόμενη κατασκευή τους επιτρέπει αποθήκευση με εξοικονόμηση χώρου και εύκολη μεταφορά. Ο συνδυασμός λειτουργικότητας και φιλικότητας προς το περιβάλλον τα καθιστά την ιδανική επιλογή για επιχειρήσεις με περιβαλλοντική συνείδηση που δίνουν έμφαση στην ποιότητα και τη βιωσιμότητα.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 80 mm |
|---|---|
| Βάθος | 80 mm |
| Ύψος | 90 mm |
Λεπτομέρειες
| Ορισμός ποσότητας | 500 |
|---|---|
| Χρώμα | Καφέ |
| Χωρητικότητα | 200 ml |
Χαρακτηριστικά
| Υλικό προϊόντος | Κυτταρίνη |
|---|---|
| Ιδιότητες | Βιοδιασπώμενα, Πιστοποίηση FSC, Στοιβαζόμενο |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 7 kg |
| Καθαρό βάρος | 6,36 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά










