(500 τεμ.) Καπάκι επαναχρησιμοποιούμενο - διάφανο - κατάλληλο για ποτήρι 200 ml

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(500 τεμ.) Καπάκι επαναχρησιμοποιούμενο - διάφανο - κατάλληλο για ποτήρι 200 ml
Περιγραφή
Υψηλής ποιότητας χάρτινα ποτήρια Coffee to go για επαγγελματική χρήση
Αυτά τα διπλοτοιχωμένα χάρτινα ποτήρια με χωρητικότητα 300 ml εντυπωσιάζουν με την τριπλή κατασκευή τους με μονωτική τεχνολογία ραβδώσεων, που προσφέρει ευχάριστη αίσθηση και βέλτιστη προστασία από τη θερμότητα. Η εσωτερική επίστρωση PLA εξασφαλίζει αξιόπιστη στεγανότητα υγρών και υποστηρίζει τη φιλικότητα προς το περιβάλλον του προϊόντος. Μέσω του βιοδιασπώμενου υλικού σύμφωνα με το πρότυπο EN 13432 και της πιστοποίησης FSC, αυτά τα ποτήρια αποτελούν μια βιώσιμη επιλογή για επιχειρήσεις με οικολογική συνείδηση.
Πολλαπλές δυνατότητες χρήσης και πρακτικά πλεονεκτήματα
Ιδανικά για ζεστά και κρύα ροφήματα, αυτά τα ποτήρια προσφέρουν μια ευέλικτη λύση για καφέ, εκδηλώσεις και catering. Η στοιβαζόμενη κατασκευή διευκολύνει την αποθήκευση και τη μεταφορά, κάτι που είναι ιδιαίτερα χρήσιμο σε πολυσύχναστους χώρους. Χάρη στη στιβαρή βάση από κυτταρίνη, είναι σταθερά και ταυτόχρονα ελαφριά, καθιστώντας την εξυπηρέτηση και την κατανάλωση εν κινήσει άνετη.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 90 mm |
|---|---|
| Βάθος | 90 mm |
| Ύψος | 111 mm |
Λεπτομέρειες
| Ορισμός ποσότητας | 500 |
|---|---|
| Χρώμα | Καφέ / Λευκό |
| Χωρητικότητα | 200 ml |
Χαρακτηριστικά
| Υλικό προϊόντος | Κυτταρίνη |
|---|---|
| Ιδιότητες | Βιοδιασπώμενα, Πιστοποίηση FSC, Στοιβαζόμενο |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 8,70 kg |
| Καθαρό βάρος | 8 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά












