(500 τεμ.) Καπάκι επαναχρησιμοποιούμενο - διάφανο - κατάλληλο για ποτήρι 200 ml

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(500 τεμ.) Καπάκι επαναχρησιμοποιούμενο - διάφανο - κατάλληλο για ποτήρι 200 ml
Περιγραφή
Υψηλής ποιότητας διπλοτοιχωτό χάρτινο ποτήρι Coffee to go
Το διπλοτοιχωτό χάρτινο ποτήρι Coffee to go με όγκο 200ml εντυπωσιάζει με την ανθεκτική ποιότητα υλικού κυτταρίνης, που εξασφαλίζει αξιόπιστη μόνωση. Χάρη στην εσωτερική επίστρωση PLA, το ποτήρι διατηρεί το σχήμα του και προστατεύει από το μουλιάσμα. Επιπλέον, το ποτήρι είναι βιοδιασπώμενο σύμφωνα με το πρότυπο EN 13432, καθιστώντας το μια βιώσιμη εναλλακτική στον τομέα των συσκευασιών μιας χρήσης. Η λευκή εμφάνιση είναι διαχρονική και επαγγελματική, ιδανική για χρήση σε διάφορους γαστρονομικούς χώρους.
Ιδανικό για σερβίρισμα ζεστών και κρύων ροφημάτων
Αυτό το ποτήρι είναι κατάλληλο για ζεστά ροφήματα όπως καφές ή τσάι καθώς και για κρύα ροφήματα και προσφέρει ευέλικτες δυνατότητες χρήσης σε καφέ, εστιατόρια γρήγορου φαγητού ή εκδηλώσεις. Η διπλοτοιχωτή κατασκευή εξασφαλίζει άνετο χειρισμό χωρίς κίνδυνο εγκαύματος. Μέσω της στοίβαξής του, το ποτήρι αποθηκεύεται και μεταφέρεται εξοικονομώντας χώρο. Επιπλέον, το προϊόν πληροί τις απαιτήσεις πιστοποίησης FSC, που εγγυάται υπεύθυνη διαχείριση δασών.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 80 mm |
|---|---|
| Βάθος | 80 mm |
| Ύψος | 90 mm |
Λεπτομέρειες
| Ορισμός ποσότητας | 500 |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα | 200 ml |
Χαρακτηριστικά
| Υλικό προϊόντος | Κυτταρίνη |
|---|---|
| Ιδιότητες | Βιοδιασπώμενα, Πιστοποίηση FSC, Στοιβαζόμενο |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 7 kg |
| Καθαρό βάρος | 6,30 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά










