(5 Τεμάχια) KARLOWSKY | Σκούφος Μάγειρα Τζήν - Λευκός
Ρυθμιζόμενο μέγεθος
SKU KMJK16W#SET5

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 89,24 €
(5 Τεμάχια) KARLOWSKY | Σκούφος Μάγειρα Τζήν - Λευκός
Αξιολογήστε τώρα
SKU KMJK16W#SET5
Ρυθμιζόμενο μέγεθος
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 89,24 €
Περιγραφή
Σχεδιασμός
- Καπέλο σεφ Jean
- Χρώμα: Λευκό
- Για Γυναίκες και Άνδρες
- Με ένθετο Πολυεστέρα στο πάνω μέρος του Κεφαλιού
- Μέγεθος ρυθμιζόμενο με Velcro
- Κεφαλή μεταξύ 51 εκ. - 60 εκ.
- Περίπου 21 εκ. Υψηλό
Ποιότητα
- 100 % Βαμβάκι
- Αναπνέει, στεγνώνει γρήγορα
Πλένεται έως μέγ. 60 ° C
Παραδοτέα:
- 5 Τεμάχια
Κατευθυντήριες Γραμμές
- Παράγονται φυσικά, Σύμφωνα με τις κατευθυντήριες Γραμμές Υγιεινής και Ασφάλειας.
- Το Προϊόν φέρει τη Σήμανση CE σύμφωνα με τις κατευθυντήριες Γραμμές
- Το Υλικό πληροί τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα Τροφίμων
Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 500 mm |
|---|---|
| Βάθος | 500 mm |
| Ύψος | 560 mm |
| Μέγεθος γλυκίσματος | Ρυθμιζόμενο μέγεθος |
Details
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Βάρος υλικού | 230 g/m² |
| Ορισμός ποσότητας | 5 Stk. |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 0,58 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,57 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >






