(5 τεμ.) Ποδιά σερβιτόρου - μαύρη - Π x Υ: 67 x 84 cm
65% Πολυεστέρας
SKU BSSP

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
RRP 60,99 €
Δωρεάν παράδοση**
Ποιότητα:
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 46,40 €
(5 τεμ.) Ποδιά σερβιτόρου - μαύρη - Π x Υ: 67 x 84 cm
SKU BSSP
65% Πολυεστέρας
RRP 60,99 €
Δωρεάν παράδοση**
Ποιότητα:
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 46,40 €
Αξεσουάρ (5)
Περιγραφή
Σχεδιασμός
- Ποδιά Μπιστρό
- χωρίς Λογότυπο
- Unisex
- Κομψά & Μοντέρνα
- Άνετο
- Χρώμα: Μαύρο, ελαφρώς γυαλιστερό
- Μέγεθος γενικής Χρήσης
- Σιδερώσιμο
- Επιφάνεια που καθαρίζεται εύκολα
- Αντοχής
Ποιότητα
- Υλικό: 65% Πολυεστέρας
- Ανεξίτηλο
- Υψηλής ποιότητας Κατασκευή
- Εξαιρετικά στιβαρό
- Ανθεκτικό
- Αντοχή στη Φθορά
Διαστάσεις
- Πλάτος: 670 mm
- Μήκος: 840 mm
Παραδοτέα
Κατευθυντήριες Γραμμές
- Παράγονται φυσικά, Σύμφωνα με τις κατευθυντήριες Γραμμές Υγιεινής και Ασφάλειας.
- Το Προϊόν φέρει τη Σήμανση CE σύμφωνα με τις κατευθυντήριες Γραμμές
- Το Υλικό πληροί τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα Τροφίμων
Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 309 mm |
|---|---|
| Βάθος | 393 mm |
| Ύψος | 45 mm |
Details
| Κατάλληλο για | Unisex |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό προϊόντος | Πολυεστέρας |
| Βάρος υλικού | 175 g/m² |
| Ορισμός ποσότητας | 5 Stk. |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 0,76 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,75 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 60,99 €*








