(5 τεμ.) Γυναικείο μπλουζάκι πόλο - μαύρο - Μέγεθος: XS
100% Βαμβάκι
SKU PSWP-XS

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εγγυημένο: Παραγγείλτε έως τις 12 το μεσημέρι για άμεση αποστολή!
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 67,82 €
(5 τεμ.) Γυναικείο μπλουζάκι πόλο - μαύρο - Μέγεθος: XS
SKU PSWP-XS
100% Βαμβάκι
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 67,82 €
Περιγραφή
Σχεδιασμός
- 5άδα Σετ
- Χρώμα: Μαύρο
- 100 % Βαμβάκι
- Με κοντό Μανίκι
- Με λείο Γιάκά
- Ελαφρύ και Κομψό
- Άνετο
Ποιότητα
- Εξαιρετικά στιβαρό
- Ανθεκτικό
- Με ενισχυμένους Ώμους
- Υψηλής ποιότητας Κατασκευή
- Κατάλληλο γιά χημικό Καθαρισμό
Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 383 mm |
|---|---|
| Βάθος | 394 mm |
| Ύψος | 70 mm |
| Μέγεθος γλυκίσματος | XS |
Details
| Κατάλληλο για | Κυρίες |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό προϊόντος | Βαμβάκι |
| Βάρος υλικού | 200 g/m² |
| Μπορεί να Σιδερωθεί | Ja |
| Ορισμός ποσότητας | 5 Stk. |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 1,02 kg |
| Καθαρό Βάρος | 1,02 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 102,99 €*









