(48 τεμάχια) LIBBEY | SHOTS AND SHOOTERS - Shot - 44ml
Ύψος: 75mm
SKU 70370

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 188,01 €
(48 τεμάχια) LIBBEY | SHOTS AND SHOOTERS - Shot - 44ml
Αξιολογήστε τώρα
SKU 70370
Ύψος: 75mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 188,01 €
Αξεσουάρ (6)
Περιγραφή
Ακριβές ποτήρι για σφηνάκια για πολυμορφική χρήση
Αυτό το ποτήρι για σφηνάκια με χωρητικότητα 44 ml έχει σχεδιαστεί ειδικά για μικρές ποσότητες ποτών. Με ύψος 75 mm και διάμετρο 55 mm, προσφέρει ένα συμπαγές και εργονομικό μέγεθος, ιδανικό για ακριβή δοσομέτρηση και κομψή σερβίρισμα. Ο ανθεκτικός σχεδιασμός του γυαλιού εξασφαλίζει μακροζωία και σταθερότητα, καθιστώντας το τέλειο για επαγγελματική χρήση σε μπαρ και εστιατόρια.Πολυάριθμες δυνατότητες χρήσης στη γαστρονομία
Το ποτήρι είναι ιδανικό για σφηνάκια και μικρές μερίδες ποτών όπως αποστάγματα ή λικέρ. Υποστηρίζει μια ελκυστική παρουσίαση και διευκολύνει το γρήγορο σερβίρισμα σε εκδηλώσεις ή κατά τη διανομή ποτών. Επιπλέον, είναι πολυχρηστικό σε γευσιγνωσίες ή ως μέρος του εξοπλισμού μπαρ που δίνει έμφαση στην ποιότητα και τη λειτουργικότητα. Αυτό το ποτήρι για σφηνάκια αποτελεί επομένως ένα απαραίτητο αξεσουάρ για τον γαστρονομικό τομέα.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 55 mm |
|---|---|
| Βάθος | 55 mm |
| Ύψος | 75 mm |
Details
| Σειρά | SHOTS AND SHOOTERS |
|---|---|
| Ορισμός ποσότητας | 48 Stk. |
| Χρώμα | Διαφανές (clear) |
| Μέγιστη ποσότητα πλήρωσης | 44 ml |
| Κατάλληλο για | Short drinks |
Beschaffenheit
| Υλικό προϊόντος | Γυαλί |
|---|---|
| Κατάλληλο για | Πλυντήριο πιάτων |
| Χαρακτηριστικά | Μη βαθμονομημένο |
| Γραμμή πλήρωσης | Nein |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 12,51 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,26 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 269,99 €*




