(48 τεμ.) Μπολ ramekin μελαμίνης - MINI - 70 ml - 95x55 mm - μαύρο

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(48 τεμ.) Μπολ ramekin μελαμίνης - MINI - 70 ml - 95x55 mm - μαύρο
Περιγραφή
Πρακτικά μίνι μπολ από μελαμίνη για πολυδιάστατη χρήση
Αυτά τα μπολ από ανθεκτική μελαμίνη εντυπωσιάζουν με την υψηλή αντοχή και μακροβιότητά τους, καθιστώντας τα ιδανικά για καθημερινή χρήση. Με χωρητικότητα 70 χιλιοστών και συμπαγείς διαστάσεις 95x55 mm, είναι τέλεια για μικρές μερίδες και ποικίλες εφαρμογές. Ο στοιβαζόμενος σχεδιασμός επιτρέπει εξοικονόμηση χώρου και διευκολύνει τη χρήση σε περιορισμένους χώρους εργασίας. Επιπλέον, τα μπολ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τον καθαρισμό γρήγορο και απλό.
Βέλτιστη λύση για catering, γαστρονομία και εκδηλώσεις
Αυτά τα μίνι μπολ είναι εξαιρετικά για την παρουσίαση σαλτσών, ντιπ, μικρών σνακ ή επιδορπίων και αποτελούν πρακτική προσθήκη σε κάθε γαστρονομική επιχείρηση. Με τον κομψό μαύρο σχεδιασμό τους, ενσωματώνονται αρμονικά σε διάφορα τραπεζοκαλύμματα και υποστηρίζουν μια ελκυστική παρουσίαση. Ιδιαίτερα σε εκδηλώσεις, μπουφέδες ή στον τομέα του catering, προσφέρουν με το εργονομικό τους μέγεθος και την υψηλή λειτουργικότητα μια ευέλικτη και επαγγελματική λύση.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 95 mm |
|---|---|
| Βάθος | 55 mm |
| Ύψος | 55 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 70 ml |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,05 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,05 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά





