(48 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - MINI - 70 ml - 155x85x25 mm - στοιβαζόμενο - λευκό
Ύψος: 25mm
SKU 84776

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 171,35 €
(48 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - MINI - 70 ml - 155x85x25 mm - στοιβαζόμενο - λευκό
SKU 84776
Ύψος: 25mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 171,35 €
Αξεσουάρ (11)
Περιγραφή
Πρακτικά μίνι μπολ από ανθεκτικό μελαμίνη
Αυτά τα μπολ από μελαμίνη προσφέρουν με χωρητικότητα 70 χιλιοστά μια συμπαγή και ευέλικτη λύση για μικρές μερίδες. Η διάμετρος των 85 mm και το πρακτικό χερούλι τους επιτρέπουν εύκολη διαχείριση και ελκυστική παρουσίαση. Τα μπολ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, διευκολύνοντας τον καθαρισμό και υποστηρίζοντας τη χρήση σε επαγγελματικό περιβάλλον. Επιπλέον, είναι στοιβαζόμενα, εξασφαλίζοντας εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση.Ιδανικά για ποικίλες εφαρμογές
Αυτά τα μίνι μπολ είναι τέλεια για χρήση στη γαστρονομία, το catering και τις εκδηλώσεις, όπου απαιτούνται μικρές μερίδες ή δοκιμές. Είναι ιδανικά για σάλτσες, ντιπ, επιδόρπια ή finger food και υποστηρίζουν μια ελκυστική και υγιεινή παρουσίαση. Χάρη στην ανθεκτική μελαμίνη, είναι ανθεκτικά και αντέχουν σε θραύση, καθιστώντας τα την ιδανική επιλογή για καθημερινή χρήση.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 155 mm |
|---|---|
| Βάθος | 85 mm |
| Ύψος | 25 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 70 ml |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,05 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,05 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 259,99 €*





