(36 τεμάχια) LIBBEY | PANELED TUMBLERS - Cooler - 473ml

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(36 τεμάχια) LIBBEY | PANELED TUMBLERS - Cooler - 473ml
Περιγραφή
Ανθεκτικά και κομψά ποτήρια για πολυλειτουργική χρήση
Αυτά τα ποιοτικά ποτήρια ξεχωρίζουν με τον κλασικό τους σχεδιασμό με έντονες όψεις, που όχι μόνο εντυπωσιάζει οπτικά αλλά προσφέρει και ευχάριστη αίσθηση στο κράτημα. Με ύψος 155 mm και διάμετρο 85 mm, έχουν ιδανικές αναλογίες για να σερβίρουν με στυλ μια μεγάλη ποικιλία ποτών. Το καθαρό γυάλινο υλικό εγγυάται λαμπερή διαφάνεια και αναδεικνύει τη φρεσκάδα του περιεχομένου.
Ιδανικά για τη γαστρονομία και χώρους εκδηλώσεων
Τα ποτήρια είναι εξαιρετικά κατάλληλα για κρύα ποτά όπως κοκτέιλ, λονγκντρινκς ή αναψυκτικά και προσφέρουν, χάρη στο μέγεθός τους, αρκετό χώρο για παγάκια. Χρησιμοποιούνται κυρίως σε μπαρ, εστιατόρια και εκδηλώσεις, όπου απαιτείται τόσο ελκυστική παρουσίαση όσο και λειτουργικότητα. Λόγω της ανθεκτικής κατασκευής τους, είναι επίσης ιδανικά για εντατική χρήση σε επαγγελματικό περιβάλλον.
Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 85 mm |
|---|---|
| Βάθος | 85 mm |
| Ύψος | 155 mm |
Details
| Σειρά | PANELED TUMBLERS |
|---|---|
| Ορισμός ποσότητας | 36 Stk. |
| Χρώμα | Διαφανές (clear) |
| Μέγιστη ποσότητα πλήρωσης | 473 ml |
| Κατάλληλο για | Κρύο τσάι, Ποτά long drink, Νερό |
Beschaffenheit
| Υλικό προϊόντος | Γυαλί |
|---|---|
| Κατάλληλο για | Πλυντήριο πιάτων |
| Χαρακτηριστικά | Μη βαθμονομημένο |
| Γραμμή πλήρωσης | Nein |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 15,18 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,42 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά







