(36 τεμάχια) LIBBEY | GIBRALTAR - Rocks - 207ml
Ύψος: 85mm
SKU 70673

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 116,61 €
(36 τεμάχια) LIBBEY | GIBRALTAR - Rocks - 207ml
Αξιολογήστε τώρα
SKU 70673
Ύψος: 85mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 116,61 €
Αξεσουάρ (10)
Περιγραφή
Ανθεκτικό και κομψό ποτήρι για πολυλειτουργική χρήση
Αυτό το ποτήρι ξεχωρίζει με τον διαχρονικό του σχεδιασμό, που χαρακτηρίζεται από καθαρές γραμμές και πρακτικό σχήμα. Με ύψος και πλάτος 85 mm το καθένα, εφαρμόζει άνετα στο χέρι και προσφέρει ευχάριστη αίσθηση. Το ποτήρι είναι ιδανικό για διάφορα ποτά και εντυπωσιάζει με την σταθερή κατασκευή του, που εγγυάται μεγάλη διάρκεια ζωής. Έτσι, είναι τέλειο για καθημερινή χρήση στη γαστρονομία ή στον τομέα του catering.Ιδανικό για κλασικές και σύγχρονες υπηρεσίες ποτών
Το ποτήρι είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για την παρουσίαση αποσταγμάτων με πάγο, κοκτέιλ ή αναψυκτικών που θέλουν να σερβιριστούν με στυλ. Χάρη στο πρακτικό του μέγεθος, είναι πολυλειτουργικό, είτε σε μπαρ, εστιατόρια είτε σε εκδηλώσεις. Η καθαρή όψη του γυαλιού εξασφαλίζει ελκυστική παρουσίαση των ποτών και υποστηρίζει μια ποιοτική ατμόσφαιρα. Αυτό το ποτήρι είναι η ιδανική επιλογή για όσους δίνουν έμφαση στην ποιότητα και τη λειτουργικότητα.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 85 mm |
|---|---|
| Βάθος | 85 mm |
| Ύψος | 85 mm |
Details
| Σειρά | GIBRALTAR |
|---|---|
| Ορισμός ποσότητας | 36 Stk. |
| Χρώμα | Διαφανές (clear) |
| Μέγιστη ποσότητα πλήρωσης | 207 ml |
| Κατάλληλο για | Κλασικά κοκτέιλ, Εσπρέσο, Ουίσκι |
Beschaffenheit
| Υλικό προϊόντος | Γυαλί |
|---|---|
| Κατάλληλο για | Πλυντήριο πιάτων |
| Χαρακτηριστικά | Μη βαθμονομημένο |
| Γραμμή πλήρωσης | Nein |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 3,93 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,29 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 153,99 €*





