(36 τεμάχια) LIBBEY | EVEREST - Ποτήρι χυμού - 148ml
Ύψος: 75mm
SKU 70560

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 167,78 €
(36 τεμάχια) LIBBEY | EVEREST - Ποτήρι χυμού - 148ml
Αξιολογήστε τώρα
SKU 70560
Ύψος: 75mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 167,78 €
Αξεσουάρ (10)
Περιγραφή
Ποτήρι χυμού υψηλής ποιότητας για πολυλειτουργική χρήση
Αυτό το ποτήρι χυμού ξεχωρίζει με το διαχρονικό του σχέδιο και το συμπαγές μέγεθος 75 x 75 mm, που το καθιστά ιδιαίτερα εργονομικό. Με όγκο 148 ml, είναι ιδανικό για χυμούς, νερό ή άλλα αναψυκτικά. Το ανθεκτικό γυαλί εξασφαλίζει μεγάλη διάρκεια ζωής και η καθαρή του υφή το καθιστά οπτικά ελκυστικό. Είναι τέλειο για καθημερινή χρήση στη γαστρονομία, σε γραφεία ή σε ιδιωτικά νοικοκυριά.Βέλτιστη χρήση σε διάφορους τομείς
Χάρη στο πρακτικό του μέγεθος και την κλασική εμφάνιση, αυτό το ποτήρι είναι εξαιρετικό για χρήση σε εστιατόρια, ξενοδοχεία και καφέ. Επίσης, στην εστίαση εκτός χώρου ή σε εκδηλώσεις προσφέρει έναν κομψό τρόπο να σερβίρονται ποτά με στυλ. Η ανθεκτική κατασκευή του το καθιστά κατάλληλο για πλύσιμο στο πλυντήριο πιάτων, γεγονός που το κάνει ιδιαίτερα εύκολο στη φροντίδα, διευκολύνοντας την εργασία και επιτρέποντας γρήγορη επαναχρησιμοποίηση.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 75 mm |
|---|---|
| Βάθος | 75 mm |
| Ύψος | 75 mm |
Details
| Σειρά | EVEREST |
|---|---|
| Ορισμός ποσότητας | 36 Stk. |
| Χρώμα | Διαφανές (clear) |
| Μέγιστη ποσότητα πλήρωσης | 148 ml |
| Κατάλληλο για | Απεριτίφ, Εσπρέσο, Χυμοί φρούτων, Νερό |
Beschaffenheit
| Υλικό προϊόντος | Γυαλί |
|---|---|
| Κατάλληλο για | Πλυντήριο πιάτων |
| Χαρακτηριστικά | Στοιβαζόμενο, Μη βαθμονομημένο |
| Γραμμή πλήρωσης | Nein |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 8,50 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,24 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 244,99 €*





