(36 τεμάχια) LIBBEY | EVEREST - Highball - 266ml
Ύψος: 115mm
SKU 70565

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 151,12 €
(36 τεμάχια) LIBBEY | EVEREST - Highball - 266ml
Αξιολογήστε τώρα
SKU 70565
Ύψος: 115mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 151,12 €
Αξεσουάρ (10)
Περιγραφή
Κομψό ποτήρι Highball για πολυποίκιλη χρήση
Αυτό το ποτήρι Highball με χωρητικότητα 266ml εντυπωσιάζει με τον μοντέρνο σχεδιασμό του και την καθαρή ποιότητα του γυαλιού. Με διαστάσεις 115mm ύψος και 75mm διάμετρο, εφαρμόζει άνετα στο χέρι και ξεχωρίζει για την ανθεκτική κατασκευή του. Το ποτήρι είναι ιδανικό για μια ποικιλία ποτών και ταιριάζει απόλυτα σε κάθε επαγγελματικό εξοπλισμό γαστρονομίας.Ιδανικό για κοκτέιλ και αναψυκτικά
Το ποτήρι είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για την κομψή παρουσίαση κοκτέιλ, long drinks και αναψυκτικών. Ο κλασικός του σχεδιασμός με χαρακτηριστική, ραβδωτή βάση προσφέρει σταθερότητα και αναδεικνύει οπτικά τα ποτά με ελκυστικό τρόπο. Χρησιμοποιείται σε μπαρ, εστιατόρια και ξενοδοχεία, όπου απαιτείται μια ελκυστική και λειτουργική επιλογή ποτηριών. Έτσι, κάθε ποτό γίνεται αντικείμενο θαυμασμού και προσφέρει στους πελάτες μια ευχάριστη εμπειρία κατανάλωσης.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 75 mm |
|---|---|
| Βάθος | 75 mm |
| Ύψος | 115 mm |
Details
| Σειρά | EVEREST |
|---|---|
| Ορισμός ποσότητας | 36 Stk. |
| Χρώμα | Διαφανές (clear) |
| Μέγιστη ποσότητα πλήρωσης | 266 ml |
| Κατάλληλο για | Κλασικά κοκτέιλ, Χυμοί φρούτων, Αναψυκτικό, Νερό |
Beschaffenheit
| Υλικό προϊόντος | Γυαλί |
|---|---|
| Κατάλληλο για | Πλυντήριο πιάτων |
| Χαρακτηριστικά | Στοιβαζόμενο, Μη βαθμονομημένο |
| Γραμμή πλήρωσης | Nein |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 11,50 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,27 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 219,99 €*






