(36 τεμ.) Μπολ για ντιπ - FLOAT - Μελαμίνη - 30 ml - τετράγωνο - 55x55 mm - Μαύρο
Ύψος 30mm
SKU 83911

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 86,86 €
(36 τεμ.) Μπολ για ντιπ - FLOAT - Μελαμίνη - 30 ml - τετράγωνο - 55x55 mm - Μαύρο
SKU 83911
Ύψος 30mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 86,86 €
Αξεσουάρ (4)
Περιγραφή
Πρακτικά και κομψά μπολ για ντιπ από μελαμίνη
Αυτά τα μπολ για ντιπ από τη σειρά FLOAT είναι κατασκευασμένα από ανθεκτική μελαμίνη, που τα καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικά και μακράς διάρκειας. Το τετράγωνο σχήμα τους προσδίδει μοντέρνο σχεδιασμό, ο οποίος αναδεικνύεται σε πολλά καταστήματα εστίασης και υπηρεσίες catering. Με χωρητικότητα 30 ml, είναι ιδανικά για μικρές μερίδες ντιπ, σαλτσών ή dressing. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, προσφέροντας εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση και διευκολύνοντας την οργάνωση στην κουζίνα.Πολυλειτουργική χρήση στην εστίαση και το catering
Η καταλληλότητα για πλυντήριο πιάτων εξασφαλίζει εύκολο και υγιεινό καθαρισμό, καθιστώντας τη χρήση τους στην καθημερινότητα αποδοτική. Αυτά τα μπολ για ντιπ είναι τέλεια για εστιατόρια, μπουφέδες ή εκδηλώσεις όπου μικρές ποσότητες συνοδευτικών πρέπει να παρουσιαστούν με ελκυστικό τρόπο. Χάρη στο ανθεκτικό υλικό και το πρακτικό τους μέγεθος, είναι επίσης ιδανικά για χρήση εν κινήσει, όπως σε food trucks ή catering. Έτσι, συνδυάζουν λειτουργικότητα με ελκυστική εμφάνιση σε επαγγελματικά περιβάλλοντα.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 55 mm |
|---|---|
| Βάθος | 55 mm |
| Ύψος | 30 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Μορφή | Τετράγωνο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χωρητικότητα | 0,03 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,06 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,06 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 111,99 €*






