(36 τεμ.) Μπολ για ντιπ - FLOAT - Μελαμίνη - 30 ml - τετράγωνο - 55x55 mm - Λευκό
Ύψος 30mm
SKU 83910

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 86,86 €
(36 τεμ.) Μπολ για ντιπ - FLOAT - Μελαμίνη - 30 ml - τετράγωνο - 55x55 mm - Λευκό
SKU 83910
Ύψος 30mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 86,86 €
Αξεσουάρ (4)
Περιγραφή
Πρακτικά και κομψά μπολάκια για ντιπ για επαγγελματική χρήση
Αυτά τα μπολάκια για ντιπ από υψηλής ποιότητας μελαμίνη ξεχωρίζουν για την ανθεκτική και μακροχρόνια ποιότητα του υλικού τους, που έχει αναπτυχθεί ειδικά για απαιτητική χρήση. Το τετράγωνο σχήμα τους τους προσδίδει μια σύγχρονη εμφάνιση, ενώ το λευκό χρώμα εξασφαλίζει μια κομψή και πολυχρηστική παρουσίαση. Με χωρητικότητα 30 ml είναι ιδανικά για μικρές μερίδες ντιπ, σαλτσών ή συνοδευτικών. Επιπλέον, τα μπολάκια είναι στοιβαζόμενα, γεγονός που επιτρέπει την αποθήκευση με εξοικονόμηση χώρου και διευκολύνει τη μεταφορά.Πολλαπλές χρήσεις στη γαστρονομία και στο catering
Αυτά τα μπολάκια για ντιπ είναι ιδανικά για να σερβίρουν σάλτσες και ντιπ με ελκυστικό και υγιεινό τρόπο, είτε σε εστιατόρια, εκδηλώσεις είτε στον χώρο του catering. Χάρη στην αντοχή στο πλυντήριο πιάτων, καθαρίζονται εύκολα και γρήγορα, διευκολύνοντας σημαντικά τη ροή εργασίας στην κουζίνα. Το συμπαγές τους μέγεθος τα καθιστά ιδανικά για μπουφέδες ή ως συμπλήρωμα σε κύρια πιάτα όπου απαιτούνται μικρές μερίδες. Έτσι, προσφέρουν μια πρακτική και ταυτόχρονα ελκυστική λύση για την επαγγελματική γαστρονομία.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 55 mm |
|---|---|
| Βάθος | 55 mm |
| Ύψος | 30 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Μορφή | Τετράγωνο |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα | 0,03 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,06 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,06 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 115,99 €*






