(36 τεμ.) Μπολ για ντιπ - FLOAT - Μελαμίνη - 30 ml - στρογγυλό - Ø 55 mm - Λευκό, Μαύρο
Ύψος 30mm
SKU 83900

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 86,86 €
(36 τεμ.) Μπολ για ντιπ - FLOAT - Μελαμίνη - 30 ml - στρογγυλό - Ø 55 mm - Λευκό, Μαύρο
SKU 83900
Ύψος 30mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 86,86 €
Αξεσουάρ (4)
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ για ντιπ από μελαμίνη
Αυτά τα μπολ για ντιπ είναι κατασκευασμένα από ανθεκτική μελαμίνη, γεγονός που τα καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικά και μακράς διαρκείας. Με διάμετρο 55 mm και συμπαγές μέγεθος, είναι ιδανικά για την παρουσίαση σαλτσών, ντιπ ή μικρών συνοδευτικών. Το απλό λευκό χρώμα προσφέρει μια ελκυστική εμφάνιση, που εντάσσεται ευέλικτα σε διάφορα γαστρονομικά και catering concepts. Επιπλέον, τα μπολ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, γεγονός που διευκολύνει σημαντικά τον καθαρισμό και εξοικονομεί χρόνο.Πολλαπλές δυνατότητες χρήσης και πρακτική στοίβαξη
Ο σχεδιασμός που επιτρέπει τη στοίβαξη προσφέρει εξοικονόμηση χώρου, κάτι που είναι ιδιαίτερα χρήσιμο σε επαγγελματικές κουζίνες. Αυτά τα μπολ για ντιπ είναι εξαιρετικά για χρήση σε εστιατόρια, καφέ ή εκδηλώσεις, για την ελκυστική σερβίρισμα σαλτσών και ντιπ. Λόγω του χαμηλού βάρους και της ανθεκτικής κατασκευής τους, είναι επίσης ιδανικά για κινητή χρήση, όπως σε catering ή μπουφέδες. Προσφέρουν έτσι μια πρακτική και υγιεινή λύση για ποικίλες απαιτήσεις.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 55 mm |
|---|---|
| Βάθος | 55 mm |
| Ύψος | 30 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Μορφή | Στρογγυλό |
| Διάμετρος | 55 mm |
| Χρώμα | Λευκό, μαύρο |
| Χωρητικότητα | 0,03 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,05 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,05 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 109,99 €*





