(36 τεμ.) Μπολ για ντιπ - FLOAT - Μελαμίνη - 0,03 l - στρογγυλό - Ø 55 mm - Μαύρο

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(36 τεμ.) Μπολ για ντιπ - FLOAT - Μελαμίνη - 0,03 l - στρογγυλό - Ø 55 mm - Μαύρο
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ για ντιπ από μελαμίνη για πολυλειτουργική χρήση
Αυτά τα 36 μπολ για ντιπ της σειράς FLOAT εντυπωσιάζουν με το ανθεκτικό τους υλικό από μελαμίνη, το οποίο είναι όχι μόνο μακράς διαρκείας αλλά και ιδιαίτερα ανθεκτικό σε σπασίματα. Με μια συμπαγή διάμετρο 55 mm και χωρητικότητα 30 ml, είναι ιδανικά διαστασιολογημένα για να σερβίρουν με στυλ διάφορες σάλτσες, ντιπ ή μικρά συνοδευτικά. Χάρη στον στοιβαζόμενο σχεδιασμό τους, τα μπολ μπορούν να αποθηκευτούν εξοικονομώντας χώρο, διευκολύνοντας σημαντικά την καθημερινή εργασία στη γαστρονομία ή στο catering.
Ιδανικά για επαγγελματική χρήση στη γαστρονομία και το catering
Τα μπολ για ντιπ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, προσφέροντας γρήγορο και υγιεινό καθαρισμό, ανταποκρινόμενα στις υψηλές απαιτήσεις της γαστρονομίας. Είναι τέλεια για χρήση σε μπουφέδες, εκδηλώσεις ή στην εξυπηρέτηση εστιατορίων, όπου απαιτείται ελκυστική παρουσίαση σαλτσών και συνοδευτικών. Με τον διαχρονικό μαύρο σχεδιασμό τους, ενσωματώνονται κομψά σε κάθε διακόσμηση τραπεζιού και προσφέρουν μια πρακτική λύση για την επαγγελματική παρουσίαση φαγητού.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 55 mm |
|---|---|
| Βάθος | 55 mm |
| Ύψος | 30 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Μορφή | Στρογγυλό |
| Διάμετρος | 55 mm |
| Χρώμα | Μαύρο, μαύρο |
| Χωρητικότητα | 0,03 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,05 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,05 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά





