(30 τεμ.) Σετ μαχαιροπίρουνα πολλαπλών χρήσεων - 3-τεμ. - PP, χωρίς BPA, άθραυστο, στοίβαζόμενο, κατάλληλο για πλυντήριο πιάτων - γκρι

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(30 τεμ.) Σετ μαχαιροπίρουνα πολλαπλών χρήσεων - 3-τεμ. - PP, χωρίς BPA, άθραυστο, στοίβαζόμενο, κατάλληλο για πλυντήριο πιάτων - γκρι
Πλεονεκτήματα Προϊόντος
- Παραγωγή φιλική προς τους πόρους και το περιβάλλον: Η κατασκευή σε ένα κομμάτι με βελτιστοποιημένο πάχος τοιχώματος εξασφαλίζει αποδοτική και εξοικονόμηση ενέργειας στην παραγωγή.
- Καλός σχεδιασμός με καθαρή συνείδηση: Κατασκευασμένο από 100% ανακυκλώσιμα θερμοπλαστικά υλικά, το προϊόν συνδυάζει τον σχεδιασμό με τη βιωσιμότητα.
- Ανθεκτικός σύντροφος ζωής: Ανθεκτικό, ελαφρύ και αδιάσπαστο, προσφέρει εργονομική χρήση που είναι κατάλληλη για παιδιά και ηλικιωμένους.
Περιγραφή
Πρακτικό σετ επαναχρησιμοποιούμενων μαχαιροπήρουνων για καθημερινή χρήση
Αυτό το 3-τεμάχιο σετ επαναχρησιμοποιούμενων μαχαιροπήρουνων σε γκρι χρώμα αποτελείται από κουτάλι, πιρούνι και μαχαίρι και εντυπωσιάζει με το ελαφρύ βάρος του, που επιτρέπει εύκολη μεταφορά. Τα επιμέρους κομμάτια είναι στοιβαζόμενα και μπορούν να συναρμολογηθούν και να αποσυναρμολογηθούν απλά – ιδανικό για χρήση εν κινήσει ή ευέλικτη εφαρμογή. Κατασκευασμένο από 100% ανακυκλώσιμο πλαστικό και κατάλληλο για επαφή με τρόφιμα, το σετ εγγυάται ασφαλή χρήση. Επιπλέον, η ποιότητα «Made in Germany» διασφαλίζει υψηλή επεξεργασία και ανθεκτικότητα.
Πολλαπλές χρήσεις και εύκολη φροντίδα
Τα μαχαιροπήρουνα είναι ιδανικά για χρήση σε πικνίκ, catering εκδηλώσεις ή στη γαστρονομία, όπου απαιτούνται βιώσιμες και επαναχρησιμοποιούμενες λύσεις. Χάρη στα κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων υλικά, ο καθαρισμός είναι ιδιαίτερα απλός και εξοικονομεί χρόνο. Αυτό το σετ είναι τέλειο για όσους δίνουν αξία σε φιλικές προς το περιβάλλον εναλλακτικές, χωρίς να θυσιάζουν τη λειτουργικότητα.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 48 mm |
|---|---|
| Βάθος | 36 mm |
| Ύψος | 222 mm |
Λεπτομέρειες
| Ορισμός ποσότητας | 30 |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρι |
Χαρακτηριστικά
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Ιδιότητες | Ασφάλεια τροφίμων, Made in germany, Ανακυκλώσιμα, Στοιβαζόμενο |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,07 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,07 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά







