(3 τεμάχια) DE BUYER | CARBONE PLUS - Τηγάνι γουόκ - Ø 200mm

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(3 τεμάχια) DE BUYER | CARBONE PLUS - Τηγάνι γουόκ - Ø 200mm
Περιγραφή
Ποιοτικό wok τηγάνι από τη σειρά CARBONE PLUS
Το wok τηγάνι από βαρύ σίδερο εντυπωσιάζει με την ανθεκτική του ποιότητα και εξασφαλίζει ομοιόμορφη κατανομή θερμότητας, δημιουργώντας ιδανικές συνθήκες για καραμελοποίηση και ήπιο μαγείρεμα. Το ημισφαιρικό σχήμα έχει σχεδιαστεί ειδικά για εστίες επαγωγής και επιτρέπει εργονομικό χειρισμό χάρη στη στερεωμένη λαβή από ατσάλι με γαλλική καμπύλη. Μέσω του φυσικού καψαλίσματος, το τηγάνι αναπτύσσει με τον χρόνο ένα φυσικό αντικολλητικό στρώμα, που υποστηρίζει το μαγείρεμα με ελάχιστο λίπος και προάγει έτσι μια υγιεινή παρασκευή.
Πολλαπλές εφαρμογές για επαγγελματικές κουζίνες
Αυτό το wok τηγάνι είναι κατάλληλο για όλους τους τύπους εστιών, συμπεριλαμβανομένων επαγωγικών, αερίου, ηλεκτρικών και κεραμικών, και μπορεί να χρησιμοποιηθεί ακόμα και για σύντομο χρονικό διάστημα σε φούρνο. Η στιβαρή κατασκευή το καθιστά ιδανικό για εντατική χρήση στη γαστρονομία. Η φροντίδα του είναι απλή: Μετά τη χρήση, το τηγάνι σβήνεται με νερό, ξεπλένεται ζεστό, στεγνώνεται και λαδώνεται ελαφρώς. Έτσι η επιφάνεια παραμένει μόνιμα προστατευμένη και το τηγάνι διατηρεί την απόδοσή του.
Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 605 mm |
|---|---|
| Βάθος | 359 mm |
| Ύψος | 175 mm |
Details
| Χρώμα | Γκρι |
|---|---|
| Περιλαμβάνεται καπάκι | Όχι |
| Υλικό προϊόντος | Λευκοσίδηρος |
| Κατάλληλο για | Ηλεκτρικό, Αέριο, Γυαλί-κεραμικό, Επαγωγή, Φούρνος |
| Τύπος λαβής | Λαβή λαβής |
| Προσάρτηση λαβής | Πριονωτό |
| Αριθμός λαβών | 1 |
Lieferung
| Ορισμός ποσότητας | 3 Stk. |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 4,78 kg |
| Καθαρό Βάρος | 4,38 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά



