(288 τεμ.) Ποτήρι πολλαπλών χρήσεων - 300 ml - Ø 77 mm - PP, στοίβαζόμενο, κατάλληλο για πλυντήριο πιάτων - διάφανο

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(288 τεμ.) Ποτήρι πολλαπλών χρήσεων - 300 ml - Ø 77 mm - PP, στοίβαζόμενο, κατάλληλο για πλυντήριο πιάτων - διάφανο
Περιγραφή
Πρακτικά και βιώσιμα επαναχρησιμοποιούμενα ποτήρια για καθημερινή χρήση
Αυτά τα διαφανή επαναχρησιμοποιούμενα ποτήρια από πολυπροπυλένιο εντυπωσιάζουν με την υψηλή ανθεκτικότητα και μακροζωία τους. Με διάμετρο 77 mm και χωρητικότητα 300 ml, είναι ιδανικά για την αποθήκευση κρύων ποτών. Τα ποτήρια είναι επαναχρησιμοποιήσιμα και ανακυκλώσιμα, καθιστώντας τα μια φιλική προς το περιβάλλον εναλλακτική λύση στα προϊόντα μιας χρήσης. Χάρη στη ενσωματωμένη ένδειξη μέτρησης, έχετε πάντα τον έλεγχο της επιθυμητής ποσότητας. Επιπλέον, είναι στοίβασιμα, εξοικονομώντας χώρο αποθήκευσης.
Πολλαπλές δυνατότητες χρήσης για τη γαστρονομία και εκδηλώσεις
Αυτά τα ποτήρια είναι τέλεια για χρήση στη γαστρονομία, σε εκδηλώσεις ή στο γραφείο, όπου τα κρύα ποτά πρέπει να σερβίρονται υγιεινά και πρακτικά. Η αντοχή στο πλυντήριο πιάτων διευκολύνει τον καθαρισμό και εξασφαλίζει γρήγορη επαναχρησιμοποίηση. Η παραγωγή στην Ευρώπη εγγυάται επίσης σταθερά υψηλή ποιότητα. Είτε για αναψυκτικά, νερό ή χυμούς – αυτά τα επαναχρησιμοποιούμενα ποτήρια προσφέρουν μια αξιόπιστη και βιώσιμη λύση για ποικίλες εφαρμογές.
Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 77 mm |
|---|---|
| Βάθος | 77 mm |
| Ύψος | 117 mm |
Details
| Ορισμός ποσότητας | 288 Stk. |
|---|---|
| Χρώμα | Διαφανές (clear) |
| Χωρητικότητα | 300 ml |
| Ιδανικό για | Catering, Συναυλίες, Πρακτορεία εκδηλώσεων, Φεστιβάλ, Στάδια |
| Κατάλληλο για | Κρύα ποτά |
Beschaffenheit
| Υλικό προϊόντος | Πολυπροπυλένιο |
|---|---|
| Κατάλληλο για | Πλυντήριο πιάτων |
| Χαρακτηριστικά | Γραμμή πλήρωσης, Made in Europe, Ανακυκλώσιμα, Επαναχρησιμοποιήσιμο, Στοιβαζόμενο |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 8,80 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,03 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά





