(24 Τεμάχια) SEA WAVE - Μπολ Επιδόρπιου-/ Σαλάτας - Ø 16 εκ.

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(24 Τεμάχια) SEA WAVE - Μπολ Επιδόρπιου-/ Σαλάτας - Ø 16 εκ.
Περιγραφή
Κομψά και πρακτικά μπολ για ποικίλες χρήσεις
Τα SEA WAVE μπολ για επιδόρπια και σαλάτες με διάμετρο 160 mm εντυπωσιάζουν με τον διαχρονικό λευκό σχεδιασμό τους και την πολυλειτουργικότητά τους. Η στοιβαζόμενη μορφή επιτρέπει αποθήκευση που εξοικονομεί χώρο, κάτι που είναι ιδιαίτερα χρήσιμο σε κουζίνες με περιορισμένο χώρο αποθήκευσης. Επιπλέον, αυτά τα μπολ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, εξασφαλίζοντας εύκολο και γρήγορο καθαρισμό.
Ιδανικά για χρήση στη γαστρονομία και την εστίαση
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για την ελκυστική σερβίρισμα επιδορπίων, σαλατών ή μικρών συνοδευτικών. Χάρη στην ανθεκτική κατασκευή και τον πρακτικό σχεδιασμό τους, είναι εξαιρετικά κατάλληλα για επαγγελματική χρήση σε εστιατόρια, καφέ ή εκδηλώσεις. Ο συνδυασμός λειτουργικότητας και κομψής εμφάνισης τα καθιστά αξιόπιστο συνοδό στην παρουσίαση διαφόρων πιάτων.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 160 mm |
|---|---|
| Βάθος | 160 mm |
| Ύψος | 0 |
Λεπτομέρειες
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Στοίβαγμα | Ναι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Ναι |
| Κατάλληλο για σαλαμάνδρες | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 6,78 kg |
| Καθαρό βάρος | 24 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά








