(24 τεμάχια) LIBBEY | WARM BEVERAGE - Irish Coffee - 251ml
Ύψος: 150mm
SKU 70843

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 167,78 €
(24 τεμάχια) LIBBEY | WARM BEVERAGE - Irish Coffee - 251ml
SKU 70843
Ύψος: 150mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 167,78 €
Αξεσουάρ (5)
Περιγραφή
Κομψό ποτήρι για ζεστά ροφήματα
Αυτό το ποτήρι διακρίνεται για το υψηλής ποιότητας υλικό γυαλιού, που εξασφαλίζει καθαρή και ελκυστική εμφάνιση. Με ύψος 150 mm και διάμετρο 105 mm, προσφέρει μια ισορροπημένη χωρητικότητα 251 ml, ιδανική για ζεστά ροφήματα. Η σταθερή βάση και η πρακτική λαβή επιτρέπουν ασφαλή χειρισμό, ακόμη και με καυτά περιεχόμενα. Ο σχεδιασμός είναι κλασικός και λειτουργικός, κατάλληλος για επαγγελματική χρήση.Ιδανικό για Irish Coffee και άλλα ζεστά ροφήματα
Αυτό το ποτήρι έχει σχεδιαστεί ειδικά για την παρουσίαση του Irish Coffee, αλλά είναι επίσης κατάλληλο για άλλα ζεστά ροφήματα όπως τσάι, ζεστό κρασί ή ζεστή σοκολάτα. Το σχήμα υποστηρίζει το αρωματικό προφίλ και συμβάλλει στην απόλαυση. Χρησιμοποιείται στη γαστρονομία, τη φιλοξενία και το catering, όπου απαιτείται μια ελκυστική και πρακτική λύση για ζεστά ροφήματα. Η ανθεκτική κατασκευή το καθιστά ιδανικό για καθημερινή επαγγελματική χρήση.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 105 mm |
|---|---|
| Βάθος | 105 mm |
| Ύψος | 150 mm |
Details
| Σειρά | WARM BEVERAGE |
|---|---|
| Ορισμός ποσότητας | 24 Stk. |
| Χρώμα | Διαφανές (clear) |
| Μέγιστη ποσότητα πλήρωσης | 251 ml |
| Κατάλληλο για | Σπεσιαλιτέ καφέ, Ζεστά ποτά, Ιρλανδικός καφές |
Beschaffenheit
| Υλικό προϊόντος | Γυαλί |
|---|---|
| Κατάλληλο για | Πλυντήριο πιάτων |
| Χαρακτηριστικά | Μη βαθμονομημένο |
| Γραμμή πλήρωσης | Nein |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 9,43 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,39 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 229,99 €*





