(24 τεμάχια) LIBBEY | PANELED TUMBLERS - Cooler - 592ml

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(24 τεμάχια) LIBBEY | PANELED TUMBLERS - Cooler - 592ml
Περιγραφή
Ανθεκτικά και κομψά ποτήρια για πολυλειτουργική χρήση
Αυτά τα υψηλής ποιότητας ποτήρια ξεχωρίζουν για το διαχρονικό τους σχέδιο με υφασμένα πάνελ, το οποίο όχι μόνο εντυπωσιάζει οπτικά αλλά προσφέρει και καλύτερο κράτημα. Με ύψος 170 mm και διάμετρο 90 mm, παρέχουν άνετο χειρισμό και είναι ιδανικά για μια ποικιλία ποτών. Το διαυγές γυάλινο υλικό εγγυάται μια ελκυστική παρουσίαση και ταυτόχρονα είναι πολύ ανθεκτικό στις καθημερινές φθορές.
Ιδανικά για τη γαστρονομία και εκδηλώσεις
Αυτά τα ποτήρια είναι κατάλληλα για χρήση στη γαστρονομία, σε εκδηλώσεις ή στον τομέα της τροφοδοσίας. Προσφέρουν επαρκή όγκο για δροσερά αναψυκτικά, κοκτέιλ ή χυμούς και χάρη στην ανθεκτική κατασκευή τους είναι εξαιρετικά κατάλληλα για έντονη χρήση. Είτε σε μπαρ, εστιατόρια ή σε εκδηλώσεις – αυτά τα ποτήρια εντυπωσιάζουν με τη λειτουργικότητά τους και την ελκυστική εμφάνισή τους.
Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 90 mm |
|---|---|
| Βάθος | 90 mm |
| Ύψος | 170 mm |
Details
| Σειρά | PANELED TUMBLERS |
|---|---|
| Ορισμός ποσότητας | 24 Stk. |
| Χρώμα | Διαφανές (clear) |
| Μέγιστη ποσότητα πλήρωσης | 592 ml |
| Κατάλληλο για | Κρύο τσάι, Αναψυκτικό, Νερό |
Beschaffenheit
| Υλικό προϊόντος | Γυαλί |
|---|---|
| Κατάλληλο για | Πλυντήριο πιάτων |
| Χαρακτηριστικά | Μη βαθμονομημένο |
| Γραμμή πλήρωσης | Nein |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 13,76 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,57 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά








