(24 τεμάχια) LIBBEY | GLASS CANS - Κουτί - 370ml
Ύψος: 165mm
SKU 70461

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 113,04 €
(24 τεμάχια) LIBBEY | GLASS CANS - Κουτί - 370ml
SKU 70461
Ύψος: 165mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 113,04 €
Αξεσουάρ (7)
Περιγραφή
Κομψός σχεδιασμός ποτηριού για πολυλειτουργική χρήση
Αυτό το ποτήρι σε σχήμα κονσέρβας εντυπωσιάζει με το καθαρό, λεπτό του σχήμα διαστάσεων 165 mm ύψος και 60 mm διάμετρο, που θυμίζει την κλασική κονσέρβα ποτού. Είναι κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας γυαλί και προσφέρει χωρητικότητα 370 ml, ιδανικό μέγεθος για διάφορα ποτά. Ο σχεδιασμός συνδυάζει λειτουργικότητα και μοντέρνα εμφάνιση, καθιστώντας το τέλειο για διαφορετικές έννοιες γαστρονομίας και catering.Ιδανικό για παρουσίαση ποτών και σερβίρισμα
Το ποτήρι είναι άριστο για κομψή παρουσίαση αναψυκτικών, κοκτέιλ, long drinks ή νερού. Με το λεπτό του σχήμα, ταιριάζει καλά σε μπαρ, εστιατόρια και χώρους εκδηλώσεων, όπου απαιτείται μια ελκυστική και πρακτική λύση. Ιδιαίτερα πλεονεκτεί στην εύκολη χρήση και την ελκυστική εμφάνιση, που προσδίδει σε κάθε ποτό μια ξεχωριστή νότα. Ιδανικό για καθημερινή χρήση αλλά και για ειδικές περιστάσεις όπου ο σχεδιασμός και η λειτουργικότητα συναντώνται.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 60 mm |
|---|---|
| Βάθος | 60 mm |
| Ύψος | 165 mm |
Details
| Σειρά | GLASS CANS |
|---|---|
| Ορισμός ποσότητας | 24 Stk. |
| Χρώμα | Διαφανές (clear) |
| Μέγιστη ποσότητα πλήρωσης | 370 ml |
| Κατάλληλο για | Μπύρα, Κλασικά κοκτέιλ, Κρύο τσάι, Αναψυκτικό |
Beschaffenheit
| Υλικό προϊόντος | Γυαλί |
|---|---|
| Κατάλληλο για | Πλυντήριο πιάτων |
| Χαρακτηριστικά | Μη βαθμονομημένο |
| Γραμμή πλήρωσης | Nein |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 5,22 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,20 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 161,99 €*





