(24 τεμάχια) LIBBEY | GIBRALTAR - Cooler - 651ml

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(24 τεμάχια) LIBBEY | GIBRALTAR - Cooler - 651ml
Περιγραφή
Ανθεκτικό και πολυλειτουργικό ποτήρι για επαγγελματική χρήση
Το ποτήρι Gibraltar Cooler με χωρητικότητα 651ml εντυπωσιάζει με τον ανθεκτικό σχεδιασμό του και την καθαρή εμφάνισή του, που ταιριάζει άψογα σε κάθε χώρο εστίασης ή catering. Με ύψος 180mm και διάμετρο 100mm, εφαρμόζει άνετα στο χέρι και προσφέρει υψηλή σταθερότητα χάρη στο στιβαρό του σχήμα. Αυτό το ποτήρι είναι ιδανικό για κρύα ποτά και ξεχωρίζει για την αντοχή του, η οποία διατηρείται ακόμη και μετά από συχνή χρήση και πλύσιμο σε πλυντήριο πιάτων.
Ιδανικό για πολυποίκιλη εξυπηρέτηση ποτών
Το ποτήρι αυτό είναι ιδανικό για σερβίρισμα κοκτέιλ, αναψυκτικών, παγωμένου τσαγιού ή νερού, υποστηρίζοντας έτσι μια ευρεία γκάμα ποτών. Ιδιαίτερα σε εστιατόρια, μπαρ και ξενοδοχεία, προσφέρει μια ελκυστική παρουσίαση και ευχάριστη αίσθηση κατά το πόσιμο. Μέσω της καθαρής ποιότητας του γυαλιού, το ποτό αναδεικνύεται οπτικά, αυξάνοντας την ικανοποίηση των πελατών και υπογραμμίζοντας το επαγγελματικό επίπεδο.
Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 100 mm |
|---|---|
| Βάθος | 100 mm |
| Ύψος | 180 mm |
Details
| Σειρά | GIBRALTAR |
|---|---|
| Ορισμός ποσότητας | 24 Stk. |
| Χρώμα | Διαφανές (clear) |
| Μέγιστη ποσότητα πλήρωσης | 651 ml |
| Κατάλληλο για | Κλασικά κοκτέιλ, Αναψυκτικό, Νερό |
Beschaffenheit
| Υλικό προϊόντος | Γυαλί |
|---|---|
| Κατάλληλο για | Πλυντήριο πιάτων |
| Χαρακτηριστικά | Μη βαθμονομημένο |
| Γραμμή πλήρωσης | Nein |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 18,11 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,67 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά





