(24 τεμ.) Ποτήρι πολλαπλών χρήσεων - 400 ml - Ø 88 mm - PP, άθραυστο, στοίβαζόμενο, κατάλληλο για πλυντήριο πιάτων - γκρι
Ανακυκλώσιμο πλαστικό
SKU MWBGK400

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 71,39 €
(24 τεμ.) Ποτήρι πολλαπλών χρήσεων - 400 ml - Ø 88 mm - PP, άθραυστο, στοίβαζόμενο, κατάλληλο για πλυντήριο πιάτων - γκρι
Αξιολογήστε τώρα
SKU MWBGK400
Ανακυκλώσιμο πλαστικό
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 71,39 €
Αξεσουάρ (4)
Πλεονεκτήματα Προϊόντος
- Παραγωγή με σεβασμό στους πόρους και το περιβάλλον: Αποδοτική παραγωγή μέσω κατασκευής σε ένα κομμάτι και βελτιστοποιημένων πάχων τοιχωμάτων μειώνει την κατανάλωση ενέργειας και προστατεύει τους πόρους.
- Καλός σχεδιασμός με ήσυχη συνείδηση: Χρήση 100% ανακυκλώσιμων θερμοπλαστικών υλικών εξασφαλίζει βιωσιμότητα και φιλικότητα προς το περιβάλλον.
- Ανθεκτικός σύντροφος ζωής: Ανθεκτικό, ελαφρύ και αδιάσπαστο υλικό προσφέρει υψηλή καταλληλότητα για καθημερινή χρήση και εύκολη διαχείριση για όλες τις ηλικίες.
Περιγραφή
Πρακτικό επαναχρησιμοποιούμενο ποτήρι για πολυδιάστατη χρήση
Αυτό το επαναχρησιμοποιούμενο ποτήρι με χωρητικότητα 400 ml εντυπωσιάζει με το λεπτό του σχήμα, που εφαρμόζει άνετα στο χέρι και επιτρέπει άνετη κατανάλωση. Κατασκευασμένο από 100% ανακυκλώσιμο πλαστικό, συνδυάζει τη βιωσιμότητα με τη λειτουργικότητα. Τα ποτήρια είναι συμπαγώς στοιβαζόμενα, επιτρέποντας αποθήκευση με εξοικονόμηση χώρου χωρίς να κολλάνε μεταξύ τους και εύκολη αφαίρεση. Κατασκευασμένα στη Γερμανία, το προϊόν αυτό αντιπροσωπεύει ποιότητα και καταλληλότητα για τρόφιμα.Ιδανικό για διάφορα ροφήματα και χρήσεις
Αυτά τα ποτήρια είναι ιδανικά για ζεστά και κρύα ροφήματα καθώς και επιδόρπια, καθιστώντας τα έναν ευέλικτο σύντροφο στη γαστρονομία, σε εκδηλώσεις ή στο γραφείο. Το μονωτικό υλικό εξασφαλίζει ότι το αρωματικό περιεχόμενο παραμένει ζεστό για μεγάλο χρονικό διάστημα, εγγυώμενο την υψηλότερη απόλαυση κατά την κατανάλωση. Επιπλέον, τα ποτήρια είναι ανθεκτικά σε πλυντήριο πιάτων και επομένως ιδιαίτερα εύκολα στη φροντίδα. Η καταλληλότητά τους για συστήματα επιστροφής υπογραμμίζει τον βιώσιμο χαρακτήρα τους και τα καθιστά μια φιλική προς το περιβάλλον επιλογή.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 88 mm |
|---|---|
| Βάθος | 88 mm |
| Ύψος | 132 mm |
Λεπτομέρειες
| Ορισμός ποσότητας | 24 |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρι |
| Ποσότητα Πλήρωσης | 400 ml |
| Ύψος στοίβας | 19 mm |
| Ασορτί καπάκι | MWDGK35 |
Χαρακτηριστικά
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Ιδιότητες | Ασφάλεια τροφίμων, Made in germany, Ανακυκλώσιμα, Στοιβαζόμενο |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 1,31 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,05 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 100,99 €*








