(24 τεμ.) Ποτήρι πολλαπλών χρήσεων - 300 ml - Ø 88 mm - ανακυκλώσιμο, άθραυστο, στοίβαζόμενο, κατάλληλο για πλυντήριο πιάτων - γκρι

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(24 τεμ.) Ποτήρι πολλαπλών χρήσεων - 300 ml - Ø 88 mm - ανακυκλώσιμο, άθραυστο, στοίβαζόμενο, κατάλληλο για πλυντήριο πιάτων - γκρι
Πλεονεκτήματα Προϊόντος
- Παραγωγή φιλική προς τους πόρους και το περιβάλλον: Η αποδοτική παραγωγή με βελτιστοποιημένο πάχος τοιχώματος και σύντομους χρόνους κύκλου εξοικονομεί ενέργεια και διατηρεί τους πόρους.
- Καλός σχεδιασμός με καθαρή συνείδηση: Κατασκευασμένο από 100% ανακυκλώσιμα θερμοπλαστικά υλικά, το προϊόν συνδυάζει τη βιωσιμότητα με ελκυστικό σχεδιασμό.
- Ανθεκτικός σύντροφος ζωής: Ανθεκτικό, ελαφρύ και αδιάσπαστο, το ποτήρι προσφέρει εργονομική χρήση κατάλληλη για παιδιά και ηλικιωμένους.
Περιγραφή
Πρακτικά και βιώσιμα επαναχρησιμοποιούμενα ποτήρια για πολυποίκιλη χρήση
Αυτά τα ποτήρια επαναχρησιμοποίησης 300 ml εντυπωσιάζουν με το λεπτό τους σχήμα, που εξασφαλίζει άνετο κράτημα. Είναι συμπαγώς στοιβαζόμενα, διευκολύνοντας την αποθήκευση και τη μεταφορά χωρίς να κολλούν μεταξύ τους. Κατασκευασμένα από 100% ανακυκλώσιμο πλαστικό και Made in Germany, προσφέρουν μια βιώσιμη και υψηλής ποιότητας λύση για καθημερινή χρήση. Το μονωτικό υλικό διατηρεί τη θερμοκρασία του περιεχομένου για μεγάλο χρονικό διάστημα, εξασφαλίζοντας έτσι την απόλυτη απόλαυση κατά την κατανάλωση.
Πολλαπλές δυνατότητες χρήσης για ροφήματα και επιδόρπια
Αυτά τα ποτήρια είναι ιδανικά για χρήση με ζεστά και κρύα ροφήματα καθώς και επιδόρπια. Είναι κατάλληλα για τρόφιμα και μπορούν εύκολα να πλυθούν στο πλυντήριο πιάτων, μειώνοντας τον χρόνο εργασίας. Ιδιαίτερα πρακτικά είναι για χρήση σε συστήματα επιστροφής και σε περιβάλλοντα όπου η βιωσιμότητα και η επαναχρησιμοποίηση είναι απαραίτητες.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 88 mm |
|---|---|
| Βάθος | 88 mm |
| Ύψος | 104 mm |
Λεπτομέρειες
| Ορισμός ποσότητας | 24 |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρι |
| Ποσότητα Πλήρωσης | 300 ml |
| Ύψος στοίβας | 15 mm |
| Ασορτί καπάκι | MWDGK35 |
Χαρακτηριστικά
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Ιδιότητες | Ασφάλεια τροφίμων, Made in germany, Ανακυκλώσιμα, Στοιβαζόμενο |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 1,06 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,04 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά







