(24 τεμ.) Μπολ σαλάτας πορσελάνης - SEA WAVE - Ø 12 cm - στοιβαζόμενο - λευκό

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(24 τεμ.) Μπολ σαλάτας πορσελάνης - SEA WAVE - Ø 12 cm - στοιβαζόμενο - λευκό
Περιγραφή
Κομψά και πρακτικά μπολ για επιδόρπια και σαλάτες
Τα SEA WAVE μπολ για επιδόρπια και σαλάτες με διάμετρο 120 mm εντυπωσιάζουν με τον διαχρονικό, λευκό σχεδιασμό τους, που ενσωματώνεται αρμονικά σε κάθε διακόσμηση τραπεζιού. Με ποσότητα 24 τεμαχίων, προσφέρουν τον ιδανικό εξοπλισμό για καθημερινή χρήση ή ειδικές περιστάσεις. Τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας αποθήκευση που εξοικονομεί χώρο, κάτι που είναι ιδιαίτερα πλεονεκτικό στην εστίαση και το catering.
Πολυλειτουργική χρήση και εύκολη διαχείριση
Αυτά τα μπολ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, εξασφαλίζοντας γρήγορο και υγιεινό καθαρισμό. Είναι ιδανικά για την παρουσίαση επιδορπίων, σαλατών ή μικρών συνοδευτικών, καθιστώντας τα ευέλικτα για χρήση στην εστίαση, το catering ή και στον τομέα των εκδηλώσεων. Ο συνδυασμός λειτουργικότητας και ελκυστικού σχεδιασμού τα καθιστά αξιόπιστη επιλογή για επαγγελματίες χρήστες.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 120 mm |
|---|---|
| Βάθος | 120 mm |
| Ύψος | 0 |
Λεπτομέρειες
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Στοίβαγμα | Ναι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Ναι |
| Κατάλληλο για σαλαμάνδρες | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 7,79 kg |
| Καθαρό βάρος | 24 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά





