(24 τεμ.) Μπολ ramekin μελαμίνης - MINI - 40 ml - 115x60 mm - λευκό
Ύψος: 55mm
SKU 84454

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 73,77 €
(24 τεμ.) Μπολ ramekin μελαμίνης - MINI - 40 ml - 115x60 mm - λευκό
Αξιολογήστε τώρα
SKU 84454
Ύψος: 55mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 73,77 €
Αξεσουάρ (11)
Περιγραφή
Πρακτικά μίνι μπολ από μελαμίνη
Αυτά τα μπολ σε σετ των 24 τεμαχίων είναι κατασκευασμένα από ανθεκτική μελαμίνη, που τα καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικά και μακράς διάρκειας. Με χωρητικότητα 40 χιλιοστόλιτρων και διαστάσεις 115x60 mm, είναι ιδανικά για μικρές μερίδες. Ο λευκός σχεδιασμός προσφέρει μια διαχρονική και κομψή εμφάνιση, που αναδεικνύεται σε κάθε περιβάλλον. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας αποθήκευση που εξοικονομεί χώρο.Πολλαπλές εφαρμογές και εύκολος καθαρισμός
Τα μπολ είναι ιδανικά για χρήση στη γαστρονομία, σε catering ή στον τομέα του foodservice, όπου μικρές μερίδες όπως ντιπ, σάλτσες ή ορεκτικά πρέπει να σερβίρονται με ελκυστικό τρόπο. Χάρη στην αντοχή τους στο πλυντήριο πιάτων, ο καθαρισμός γίνεται ιδιαίτερα απλός και γρήγορος. Λόγω του υψηλής ποιότητας υλικού, είναι επίσης ανθεκτικά σε γρατζουνιές και αποχρωματισμούς, καθιστώντας τα αξιόπιστο συνοδό στην επαγγελματική καθημερινότητα.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 115 mm |
|---|---|
| Βάθος | 60 mm |
| Ύψος | 55 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 40 ml |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,05 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,05 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 92,99 €*





