(12 τεμάχια) LIBBEY | HOBSTAR - Cooler - 473ml
Ύψος: 160mm
SKU 70301

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 113,04 €
(12 τεμάχια) LIBBEY | HOBSTAR - Cooler - 473ml
Αξιολογήστε τώρα
SKU 70301
Ύψος: 160mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 113,04 €
Αξεσουάρ (10)
Περιγραφή
Κομψός σχεδιασμός και υψηλής ποιότητας κατασκευή
Το ποτήρι LIBBEY HOBSTAR Cooler εντυπωσιάζει με το χαρακτηριστικό, πολύγωνο σχέδιό του, που προσδίδει μια ελκυστική εμφάνιση και χαρίζει σε κάθε ποτό μια εκλεπτυσμένη νότα. Με ύψος 160 mm και διάμετρο 85 mm, το ποτήρι έχει ιδανικές αναλογίες και, χάρη στην ανθεκτική ποιότητα του γυαλιού, κρατιέται με ασφάλεια στο χέρι. Χωράει 473 ml, καθιστώντας το τέλειο για μια μεγάλη ποικιλία ποτών. Ο διαχρονικός σχεδιασμός το καθιστά έναν πολυχρηστικό σύντροφο στη γαστρονομία και στα εκλεπτυσμένα μπαρ.Πολυλειτουργική χρήση για κρύα ποτά
Αυτό το ποτήρι είναι ιδανικό για την κομψή παρουσίαση κοκτέιλ, long drinks και άλλων δροσερών ποτών. Χάρη στον ευρύχωρο όγκο του, μπορούν εύκολα να προστεθούν παγάκια χωρίς να επηρεαστεί η γεύση ή η εμφάνιση. Η ανθεκτική κατασκευή εξασφαλίζει μεγάλη διάρκεια ζωής ακόμα και με έντονη χρήση. Είτε σε μπαρ, εστιατόρια ή σε ειδικές εκδηλώσεις – το ποτήρι αποτελεί έναν αξιόπιστο σύντροφο για τον επαγγελματικό σερβίρισμα.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 85 mm |
|---|---|
| Βάθος | 85 mm |
| Ύψος | 160 mm |
Details
| Σειρά | HOBSTAR |
|---|---|
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
| Χρώμα | Διαφανές (clear) |
| Μέγιστη ποσότητα πλήρωσης | 473 ml |
| Κατάλληλο για | Κλασικά κοκτέιλ, Ποτά long drink, Νερό |
Beschaffenheit
| Υλικό προϊόντος | Γυαλί |
|---|---|
| Κατάλληλο για | Πλυντήριο πιάτων |
| Χαρακτηριστικά | Μη βαθμονομημένο |
| Γραμμή πλήρωσης | Nein |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 7,31 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,59 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 150,99 €*










