(12 τεμάχια) LIBBEY | HEAVY BASE - D.O.F. - 266ml
Ύψος: 80mm
SKU 70777

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 78,53 €
(12 τεμάχια) LIBBEY | HEAVY BASE - D.O.F. - 266ml
Αξιολογήστε τώρα
SKU 70777
Ύψος: 80mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 78,53 €
Αξεσουάρ (6)
Περιγραφή
Ανθεκτικός και λειτουργικός σχεδιασμός για πολυλειτουργική χρήση
Το ποτήρι ξεχωρίζει για τη σταθερή βαριά βάση του, η οποία εξασφαλίζει εξαιρετική σταθερότητα και παραμένει αξιόπιστο ακόμη και σε έντονη χρήση. Με χωρητικότητα 266 ml και διαστάσεις 85 mm σε διάμετρο και 80 mm σε ύψος, έχει ιδανικές διαστάσεις για κλασικά long drinks και κοκτέιλ. Ο διαφανής σχεδιασμός του ποτηριού επιτρέπει μια ελκυστική παρουσίαση των ποτών και, χάρη στην απλή του μορφή, ταιριάζει σε κάθε περιβάλλον εστίασης.Ιδανικό για επαγγελματική χρήση
Αυτό το ποτήρι είναι άριστο για μπαρ, εστιατόρια και ξενοδοχεία που δίνουν έμφαση σε ανθεκτικό και υψηλής ποιότητας εξοπλισμό. Είναι ιδανικό για την παρασκευή και τη σερβίρισμα αποσταγμάτων, αναψυκτικών και κοκτέιλ. Χάρη στην ανθεκτική κατασκευή του, είναι επίσης κατάλληλο για καθημερινή χρήση σε χώρους με μεγάλη κίνηση, υποστηρίζοντας έτσι μια ομαλή ροή υπηρεσιών.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 85 mm |
|---|---|
| Βάθος | 85 mm |
| Ύψος | 80 mm |
Details
| Σειρά | HEAVY BASE |
|---|---|
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
| Χρώμα | Διαφανές (clear) |
| Μέγιστη ποσότητα πλήρωσης | 266 ml |
| Κατάλληλο για | Ουίσκι |
Beschaffenheit
| Υλικό προϊόντος | Γυαλί |
|---|---|
| Κατάλληλο για | Πλυντήριο πιάτων |
| Χαρακτηριστικά | Μη βαθμονομημένο |
| Γραμμή πλήρωσης | Nein |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 3,04 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,12 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 95,99 €*




