(12 τεμάχια) LIBBEY | GLASS CANS - Κουτί - 591ml
Ύψος: 165mm
SKU 70463

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 79,72 €
(12 τεμάχια) LIBBEY | GLASS CANS - Κουτί - 591ml
Αξιολογήστε τώρα
SKU 70463
Ύψος: 165mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 79,72 €
Αξεσουάρ (7)
Περιγραφή
Κομψός σχεδιασμός ποτηριού για πολυλειτουργική χρήση
Αυτό το ποτήρι εντυπωσιάζει με το μοναδικό του σχήμα που θυμίζει κουτάκι αναψυκτικού και προσδίδει σε κάθε ποτό μια σύγχρονη και ελκυστική εμφάνιση. Με ύψος 165 mm και διάμετρο 80 mm, έχει ιδανικές διαστάσεις για να σερβίρει κομψά τόσο κρύα όσο και ζεστά ροφήματα. Η καθαρή ποιότητα του γυαλιού εξασφαλίζει μια εντυπωσιακή παρουσίαση, όπου τα χρώματα και οι υφές των ποτών αναδεικνύονται στο μέγιστο. Χάρη στο ανθεκτικό υλικό του, είναι ανθεκτικό και πολυλειτουργικό.Ιδανικό για τη γαστρονομία και εκδηλώσεις
Αυτό το ποτήρι είναι άριστο για την παρουσίαση κοκτέιλ, χυμών και αναψυκτικών και υποστηρίζει έτσι μια επαγγελματική και κομψή μπάρα ποτών. Χρησιμοποιείται σε μπαρ, εστιατόρια ή σε εκδηλώσεις όπου απαιτείται μια σύγχρονη και ταυτόχρονα λειτουργική εμφάνιση. Χάρη στο πρακτικό του σχήμα, είναι εύκολο στο κράτημα και το σερβίρισμα, διευκολύνοντας την εξυπηρέτηση. Επιπλέον, αποτελεί μια ελκυστική εναλλακτική στα παραδοσιακά ποτήρια και ενισχύει τη δημιουργική διαμόρφωση των καταλόγων ποτών.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 80 mm |
|---|---|
| Βάθος | 80 mm |
| Ύψος | 165 mm |
Details
| Σειρά | GLASS CANS |
|---|---|
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
| Χρώμα | Διαφανές (clear) |
| Μέγιστη ποσότητα πλήρωσης | 591 ml |
| Κατάλληλο για | Μπύρα, Κλασικά κοκτέιλ, Κρύο τσάι, Αναψυκτικό |
Beschaffenheit
| Υλικό προϊόντος | Γυαλί |
|---|---|
| Κατάλληλο για | Πλυντήριο πιάτων |
| Χαρακτηριστικά | Μη βαθμονομημένο |
| Γραμμή πλήρωσης | Nein |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 3,63 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,29 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 106,99 €*







