(12 τεμάχια) LIBBEY | GLASS CANS - Κουτί - 473ml
Ύψος: 135mm
SKU 70462

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 77,34 €
(12 τεμάχια) LIBBEY | GLASS CANS - Κουτί - 473ml
SKU 70462
Ύψος: 135mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 77,34 €
Αξεσουάρ (7)
Περιγραφή
Ανθεκτικό και κομψό ποτήρι σε σχεδιασμό κουτιού
Αυτό το ποτήρι ξεχωρίζει με το μοναδικό του σχέδιο που θυμίζει δοχείο ποτού και προσδίδει σε κάθε τραπέζι μια σύγχρονη νότα. Με ύψος 135 mm και διάμετρο 75 mm, έχει ιδανικές αναλογίες για ποικίλα ροφήματα. Το υψηλής ποιότητας γυάλινο υλικό εξασφαλίζει καθαρή όψη και ευχάριστη αίσθηση, που εγγυάται τόσο ανθεκτικότητα όσο και κομψότητα. Με χωρητικότητα 473 ml, είναι τέλειο για διάφορα κρύα ροφήματα.Πολλαπλές χρήσεις στη γαστρονομία και το catering
Το ποτήρι είναι εξαιρετικά κατάλληλο για την ελκυστική σερβίρισμα αναψυκτικών, κοκτέιλ ή μη αλκοολούχων μιξ ποτών. Το σχήμα του υποστηρίζει την παρουσίαση ροφημάτων με παγάκια ή γαρνιτούρες, γεγονός που το καθιστά ιδιαίτερα δημοφιλές σε μπαρ, εστιατόρια και χώρους εκδηλώσεων. Επίσης, για οικιακή χρήση σε γιορτές ή την καθημερινότητα προσφέρει μια πρακτική και ταυτόχρονα οπτικά ελκυστική λύση. Χάρη στο ανθεκτικό υλικό του, είναι ιδανικό για συχνή χρήση και επαγγελματική γαστρονομία.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 75 mm |
|---|---|
| Βάθος | 75 mm |
| Ύψος | 135 mm |
Details
| Σειρά | GLASS CANS |
|---|---|
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
| Χρώμα | Διαφανές (clear) |
| Μέγιστη ποσότητα πλήρωσης | 473 ml |
| Κατάλληλο για | Μπύρα, Κλασικά κοκτέιλ, Κρύο τσάι, Αναψυκτικό |
Beschaffenheit
| Υλικό προϊόντος | Γυαλί |
|---|---|
| Κατάλληλο για | Πλυντήριο πιάτων |
| Χαρακτηριστικά | Μη βαθμονομημένο |
| Γραμμή πλήρωσης | Nein |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 3,25 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,24 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 93,99 €*







