(12 τεμάχια) LIBBEY | GIBRALTAR - Rocks - 266ml
Ύψος: 90mm
SKU 70675

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 57,11 €
(12 τεμάχια) LIBBEY | GIBRALTAR - Rocks - 266ml
Αξιολογήστε τώρα
SKU 70675
Ύψος: 90mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 57,11 €
Αξεσουάρ (10)
Περιγραφή
Ανθεκτικό και κομψό ποτήρι για πολυμορφική χρήση
Το ποτήρι ξεχωρίζει για τον κλασικό του σχεδιασμό και την ανθεκτική κατασκευή του. Με ύψος 90 mm και διάμετρο 85 mm, εφαρμόζει άνετα στο χέρι προσφέροντας ευχάριστη αίσθηση. Η καθαρή ποιότητα του γυαλιού εξασφαλίζει ελκυστική εμφάνιση και καθιστά το ποτήρι έναν πολυχρηστικό σύντροφο σε κάθε γαστρονομικό περιβάλλον. Είναι ιδανικό για χρήση ως ποτήρι τύπου rocks, κατάλληλο για διάφορα ποτά.Ιδανικό για κοκτέιλ και αποστάγματα
Αυτό το ποτήρι είναι τέλειο για την κομψή παρουσίαση κοκτέιλ, αποσταγμάτων και long drinks. Με χωρητικότητα 266 ml, προσφέρει αρκετό χώρο για ποτά με παγάκια ή γαρνιτούρες. Το σχήμα του ενισχύει την ανάπτυξη αρωμάτων και εξασφαλίζει ευχάριστη εμπειρία κατανάλωσης. Χρησιμοποιείται κυρίως σε μπαρ, εστιατόρια και ξενοδοχεία, ενώ είναι εξαιρετικό και για επαγγελματική χρήση στη γαστρονομία ή σε εκδηλώσεις.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 85 mm |
|---|---|
| Βάθος | 85 mm |
| Ύψος | 90 mm |
Details
| Σειρά | GIBRALTAR |
|---|---|
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
| Χρώμα | Διαφανές (clear) |
| Μέγιστη ποσότητα πλήρωσης | 266 ml |
| Κατάλληλο για | Κλασικά κοκτέιλ, Short drinks, Ουίσκι |
Beschaffenheit
| Υλικό προϊόντος | Γυαλί |
|---|---|
| Κατάλληλο για | Πλυντήριο πιάτων |
| Χαρακτηριστικά | Μη βαθμονομημένο |
| Γραμμή πλήρωσης | Nein |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 3,42 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,28 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 68,99 €*







