(12 τεμάχια) LIBBEY | GIBRALTAR - Rocks - 237ml
Ύψος: 90mm
SKU 70674

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 58,30 €
(12 τεμάχια) LIBBEY | GIBRALTAR - Rocks - 237ml
Αξιολογήστε τώρα
SKU 70674
Ύψος: 90mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 58,30 €
Αξεσουάρ (10)
Περιγραφή
Ανθεκτικό και πολυλειτουργικό ποτήρι για επαγγελματική χρήση
Αυτό το ποτήρι χαρακτηρίζεται από τον διαχρονικό σχεδιασμό του και το πρακτικό μέγεθος των 237 ml, που το καθιστούν ιδανικό για διάφορα ποτά. Με ύψος 90 mm και διάμετρο 85 mm, εφαρμόζει άνετα στο χέρι και προσφέρει υψηλή σταθερότητα χάρη στο ανθεκτικό του σχήμα. Το διαυγές γυάλινο υλικό εξασφαλίζει μια ελκυστική εμφάνιση και επιτρέπει την καλύτερη δυνατή παρουσίαση των ποτών. Είναι τέλειο για χρήση στη γαστρονομία, τη φιλοξενία ή στον τομέα των εκδηλώσεων, όπου απαιτούνται αντοχή και λειτουργικότητα.Ιδανικό για ποικίλα ποτά και τομείς χρήσης
Αυτό το ποτήρι είναι ιδανικό για κομψή παρουσίαση αποσταγμάτων, κοκτέιλ ή αναψυκτικών με πάγο. Λόγω του ανθεκτικού υλικού, είναι εξαιρετικό για καθημερινή χρήση σε μπαρ, εστιατόρια ή υπηρεσίες catering. Το συμπαγές μέγεθος επιτρέπει εύκολη αποθήκευση και χειρισμό, καθιστώντας το ιδιαίτερα ελκυστικό για επαγγελματική χρήση. Είτε για κλασικά ποτά είτε για δημιουργικά μίγματα – αυτό το ποτήρι εντυπωσιάζει με την ευελιξία και την αξιοπιστία του.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 85 mm |
|---|---|
| Βάθος | 85 mm |
| Ύψος | 90 mm |
Details
| Σειρά | GIBRALTAR |
|---|---|
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
| Χρώμα | Διαφανές (clear) |
| Μέγιστη ποσότητα πλήρωσης | 237 ml |
| Κατάλληλο για | Κλασικά κοκτέιλ, Short drinks, Ουίσκι |
Beschaffenheit
| Υλικό προϊόντος | Γυαλί |
|---|---|
| Κατάλληλο για | Πλυντήριο πιάτων |
| Χαρακτηριστικά | Μη βαθμονομημένο |
| Γραμμή πλήρωσης | Nein |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 4,30 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,32 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 69,99 €*





