(12 τεμάχια) LIBBEY | GIBRALTAR - Rocks - 207ml
Ύψος: 80mm
SKU 70672

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 55,92 €
(12 τεμάχια) LIBBEY | GIBRALTAR - Rocks - 207ml
Αξιολογήστε τώρα
SKU 70672
Ύψος: 80mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 55,92 €
Αξεσουάρ (10)
Περιγραφή
Πρακτικός και ανθεκτικός σχεδιασμός για πολυλειτουργική χρήση
Αυτό το ποτήρι με όγκο 207 ml εντυπωσιάζει με το συμπαγές μέγεθός του και τον κλασικό σχεδιασμό, που το καθιστούν ιδανικό για διάφορα ποτά. Με ύψος και διάμετρο 80 mm το καθένα, εφαρμόζει άνετα στο χέρι προσφέροντας ευχάριστη αίσθηση. Το διαυγές γυαλί εξασφαλίζει ελκυστική παρουσίαση και χάρη στην ανθεκτική κατασκευή του είναι ιδιαίτερα ανθεκτικό στον χρόνο.Ιδανικό για διάφορα ποτά και περιστάσεις
Το ποτήρι είναι τέλειο για αποστάγματα, κοκτέιλ ή και μη αλκοολούχα ποτά όπως νερό ή χυμούς. Λόγω του μεγέθους και της σταθερότητάς του, χρησιμοποιείται συχνά σε μπαρ, εστιατόρια και ξενοδοχεία, αλλά και στον τομέα της τροφοδοσίας. Η ευέλικτη χρήση το καθιστά την ιδανική επιλογή για τον επαγγελματικό σερβίρισμα και τις απαιτητικές ανάγκες της γαστρονομίας.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 75 mm |
|---|---|
| Βάθος | 75 mm |
| Ύψος | 80 mm |
Details
| Σειρά | GIBRALTAR |
|---|---|
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
| Χρώμα | Διαφανές (clear) |
| Μέγιστη ποσότητα πλήρωσης | 207 ml |
| Κατάλληλο για | Κλασικά κοκτέιλ, Νερό, Ουίσκι |
Beschaffenheit
| Υλικό προϊόντος | Γυαλί |
|---|---|
| Κατάλληλο για | Πλυντήριο πιάτων |
| Χαρακτηριστικά | Μη βαθμονομημένο |
| Γραμμή πλήρωσης | Nein |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 2,90 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,24 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 62,99 €*






